Christina Lauren. (Ne) viskas įskaičiuota

 • Christina Lauren. (Ne) viskas įskaičiuota

  990 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Pirkdami galite gauti 9,9 taškus.
  Serija
  Laisvalaikio parkas
  Kolekcija
  *****romantika
  Autorius
  Christina Lauren
  Pavadinimas
  (Ne) viskas įskaičiuota
  Originalus pavadinimas
  Unhoneymooners
  Vertėjas
  Ignė Norvaišaitė-Aleliūnienė
  Leidimo metai
  2022
  Puslapių skaičius
  320
  Formatas
  14,5x21,0x 2,3 cm kietas viršelis
  ISBN
  978-609-03-0781-6
  Vidutinė įprasta kaina kitose prekybos vietose
  13.90 Eur
 • DĖMESIO! Liko paskutiniai šios knygos egzemplioriai. Knygų prekinė išvaizda gali būti šiek tiek pakitusi, bet tai nė kiek nepakeitė pačių istorijų!

  Christina Lauren – knygų autorių duetas, pristatantis romantinę komediją apie du mirtinus priešus, kartu išvykusius atostogauti į Havajus. Per nepamirštamą kelionę gali nutikti bet kas. Ir nutinka!

  Olivė Tores pratusi, kad ją lydi nesėkmės: nepaaiškinami nelaimingi nutikimai, atleidimas iš darbo, – jos gyvenimas, regis, kone komiškai prakeiktas. O jos dvynė sesuo Eimė, priešingai, visada laimi... Jai net pavyko surengti ištaigingas vestuves kone nemokamai – laimėjus daugybę konkursų. Deja, Olivei už nuolatines nesėkmes blogiau tik tai, kad vestuvių dieną reikės praleisti su pirmuoju pabroliu (ir jos didžiausiu priešu) Itanu Tomasu.
  Olivė nusiteikia ištverti pragarišką vestuvių dieną sukandusi dantis, bet netikėtai visi puotos svečiai apsinuodija maistu. Negalavimo išvengia tik du žmonės: Olivė ir Itanas. Staiga atsiranda galimybė leistis į nemokamą povestuvinę kelionę – Olivė nieku gyvu neleis Itanui vienam mėgautis rojaus kampeliu.

  Sudarę laikinas paliaubas, juodu išskrenda į Maujį. Juk dėl dešimties palaimos dienų verta trumpam apsimesti įsimylėjusiais jaunavedžiais, tiesa? Bet keisčiausia tai, kad... Olivei visai patinka apsimetinėti. Tiesą sakant, dėdamasi laimingiausia moterimi žemėje, ji pamažu iš tiesų pradeda taip jaustis.

  „Skaitytojai kvatos balsu... Tobulas pasirinkimas Sally Thorne gerbėjams!“ – Booklist

  „Tikras saldainis!“ – Shelf Awareness

  „Šmaikšti ir juokinga, bet kartu jaudinanti – tobula nuotaiką pataisanti romantinė komedija. Nusiteikite juoktis ir šypsotis nuo pirmo iki paskutinio puslapio.“ – Helen Hoang

  Informaciją parengė Svajonių knygos