Kristan Higgins. Kvailas apsėdimas

 • Kristan Higgins. Kvailas apsėdimas

  1320 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Pirkdami galite gauti 13,2 taškų.
  Serija
  Laisvalaikio parkas
  Kolekcija
  *****romantika
  Leidimo metai
  2018
  Vidutinė įprasta kaina kitose prekybos vietose
  13.20 Eur
 • DĖMESIO! Liko paskutiniai šios knygos egzemplioriai. Knygos neturi aplanko, bet tai nė kiek nepakeitė pačių istorijų!

  Milės Barnes išsvajotas gyvenimas jau ranka pasiekiamas…
  Trokštamas gydytojos darbas gimtajame miestelyje? Yra. Mielas nuosavas namas Atlanto vandenyno pakrantėje? Yra. Ištikimas keturkojis, kurį galima vedžioti patraukliems vietiniams vaikinams palei nosį? Yra! Tereikia pelnyti vieno iš jų – Džo Karpenterio, Auksinio berniuko ir didžiosios paauglystės meilės, – dėmesį ir Milė turės viską. Tačiau išsvajotas tobulumas pasirodo ne toks paprastas, ypač kai mintis jaukia vietos policininkas Semas Nikersonas. Aišku, jam reikia Milės draugijos, nes jį pametė jos vyresnioji sesuo. Bet ar Milei jis išties turėtų taip smarkiai rūpėti? Juk ji neįtraukė jo į savo didįjį planą. O galbūt laikas atversti naują gyvenimo puslapį?..


  Nuostabu! Puiki knyga. Autorė linksmai pasakoja apie tai, ko moteris tariasi norinti iš vyro... Tad perskaityti tikrai verta.

  Coffee Time Romance

  Šis fantastiškas pasakojimas apie uždraustą meilę privers spėlioti, ar Milė kada nors atras laimę. Kristan Higgins – talentinga rašytoja. Norisi skaityti viską, ką tik ji parašo.
  Chicklit Romance Writers

  Nedaug autorių nuo pat pirmo parašyto romano sugeba pavergti skaitytojų širdį ir jau nebepaleisti. Kristan Higgins, be abejonės, viena iš jų... Ji be galo smagiai ir jautriai pasakoja mums apie paslaptis, glūdinčias kiekvienos moters sielos gelmėse. Šis romanas jau mano knygų lentynoje ir liks ten visam laikui, kad metų metais būtų su meile skaitomas iš naujo.
  Dee & Dee Dish

  Iš anglų kalbos vertė Jūratė Žeimantienė

  Išleidimo metai 2018
  448 psl., kietas viršelis su aplanku
  Formatas: 15x24x3,8 cm
  ISBN 978-609-03-0402-0

  Informaciją parengė Svajonių knygos