Kristan Higgins. Viena iš jų

 • Kristan Higgins. Viena iš jų

  1270 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Pirkdami galite gauti 12,7 taškų.
  Serija
  Laisvalaikio parkas
  Kolekcija
  *****romantika
  Leidimo metai
  2016
  Vidutinė įprasta kaina kitose prekybos vietose
  12.70 Eur
 • DĖMESIO! Liko paskutiniai šios knygos egzemplioriai. Knygų prekinė išvaizda gali būti šiek tiek pakitusi, bet tai nė kiek nepakeitė pačių istorijų!

  Į gimtąjį miestelį Častitė Onil grįžta puikiai nusiteikusi: gavo įdomų darbą laikraščio redakcijoje, įsigijo namą ir šunį. Ji turi daug mylimų giminaičių ir visada jaučiasi sava tarp vietinių vyrukų, kuriuos pažįsta nuo vaikystės. Tetrūksta to vienintelio, su kuriuo būtų galima kurti šeimą...
  Reikia keisti strategiją! Susirasti vaikiną. Častitė ryžtingai nusprendžia pasitelkti moteriškus kerus. Tiesa, yra pora nepalankių aplinkybių: 1) ji sportiška šimto aštuoniasdešimt centimetrų ūgio mergina ir 2) jai teko nelaimė turėti keturis vyresnius brolius, tikrus alfa patinus.
  Rengdama straipsnį apie vietos didvyrius Častitė susipažįsta su patraukliu gydytoju. Tarp jų užsimezga ryšys. Beliko išmesti iš galvos savo pirmąją meilę, Trevorą Midą, vyrą, kuris, regis, apie ją seniai nebegalvoja. Nebegalvos apie jį ir Častitė. Ypač bučiuodamasi su kitu.
  Tačiau kuo daugiau laiko ji leidžia su tobuluoju gydytoju, tuo patrauklesnis rodosi Trevoras. O jis nė nesiruošia varžytis dėl Častitės, jam ji tėra draugė.

   

  Geriausia moterims skirta 2008 m. grožinės literatūros knyga (skaitytojų pasirinkimas).
  All About Romance

  Tai labai juokinga knyga. Nepamenu, kada paskutinį kartą tiek juokiausi skaitydama meilės romaną... Pajutau ryšį su Čase. Ji man patiko... norėčiau turėti tokią draugę. Taip, atitrūkau nuo tikrovės... Šioje knygoje pasakojama pasiutusiai įdomi istorija.
  All About Romance

  Kristan Higgins rašymo stilius labai nuoširdus, energingas ir linksmas. Jai pavyksta sukurti romantišką nuotaiką nepamirštant veikėjų ir istorijos, kurią jie turi papasakoti. Ši knyga kupina žavesio ir nuo įsimylėjimo neatsiejamų jausmų – džiaugsmo ir liūdesio.
  Romance Junkies

   

  Kristan Higgins
  (Kristan Higins)
  USA Today ir New York Times bestselerių autorė.
  2008 ir 2010 m. pelnė prestižinį Romance Writers of America asociacijos apdovanojimą RITA. Pastarąjį kartą – už romaną „Per geras, kad būtų tikras“.
  Jos knygos puikiai vertinamos dėl dinamiškų, įtraukiančių ir nuotaikingų dialogų, nepaviršutiniškų romantiškų istorijų ir kandoko humoro. Mėgstamiausia autorės knyga – Margaret Mitchell romanas „Vėjo nublokšti“. Jį Kristan skaitė 14 kartų, 12 iš jų – iš eilės.

   


  Iš anglų kalbos vertė Ignė Norvaišaitė-Aleliūnienė


  Išleidimo metai 2016
  352 psl., kietas viršelis su aplanku
  Formatas: 15x24x3,2 cm
  ISBN 978-609-03-0076-3