Kristan Higgins. Dienos laimikis

 • Kristan Higgins. Dienos laimikis

  1156 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Pirkdami galite gauti 11,56 taškų.
  Serija
  Laisvalaikio parkas
  Kolekcija
  *****romantika
  Leidimo metai
  2014
  Vidutinė įprasta kaina kitose prekybos vietose
  11.56 Eur
 • DĖMESIO! Liko paskutiniai šios knygos egzemplioriai. Knygų prekinė išvaizda gali būti šiek tiek pakitusi, bet tai nė kiek nepakeitė pačių istorijų!

  Kur šiais laikais rasti padorų vaikiną?
  Atrodo, kad ponas Kupidonas bus įsižeidęs ir nusisukęs nuo Megės Bomont. Ir dabar miestelėnai linksminasi klausydamiesi apie nevykusius pasimatymus, kuriuos teko ištverti šiai geraširdei vienišei. Dar niekas nepamiršo ir to, kaip žiauriai su Mege pasielgė pirmasis jos vaikinas – nė neįspėjęs, kad juodu nebe pora, ėmė ir atsivežė į miestelį sužadėtinę. Ką jau kalbėti apie šviežiausią besąlyginės Megės meilės objektą – žavų airį Timą, kuris pasirodė besąs naujasis parapijos kunigas...
  O gal jai pasiseks su atsiskyrėliu omarų žveju Malounu? Tiesa, šis paniurėlis neatitinka Megės įsivaizduojamo idealaus vyro reikalavimų – yra šiurkštokas ir nelinkęs rodyti jausmų. Bet pažiūrėjus iš arčiau netgi labai patrauklus ir vyriškas. Tik bėda, jog kol kas ir jis nelaiko Megės geru laimikiu.

   

  Smagus, sąmojingas romanas besižavinčioms gyvenimiškais Bridžitos Džouns nuotykiais ir mėgstančioms „ilgai ir laimingai“ pabaigas. Neabejotinai puikus pasirinkimas romantikei.
  Skaitytojos rekomendacija, iš asmeninio tinklaraščio

  Romanas apie labai gražius, nors ir sudėtingus žmones. Norėjau, kad ji nesibaigtų – ir tai vienintelis priekaištas šiai knygai. Nuoširdžiai rekomenduoju ją perskaityti.
  Rachel Potter, All About Romance

  Emocingas, smagaus ironiško požiūrio į save kupinas pasakojimas.
  Lynne Welch, NoveList

  „Dienos laimikis“ privertė mane plačiai šypsotis, šniurkščioti ir nepaliaujamai mėgautis nuotaikingais Megės pasimatymais ir kasdienybe. Nepražiopsokite, čiupkite!
  ARomanceReview.com

  Kur Kristan Higgins buvo visą mano gyvenimą?
  USA Today bestselerių autorė Elizabeth Bevarly


  Kristan Higgins
  (Kristan Higins)

  USA Today ir New York Times bestselerių autorė.
  2008 ir 2010 m. pelnė prestižinį Romance Writers of America asociacijos apdovanojimą RITA. Pastarąjį kartą – už romaną „Per geras, kad būtų tikras“.

  Jos knygos puikiai vertinamos dėl dinamiškų, įtraukiančių ir nuotaikingų dialogų, nepaviršutiniškų romantiškų istorijų ir kandoko humoro.
  Mėgstamiausia autorės knyga – Margaret Mitchell romanas „Vėjo nublokšti“. Jį Kristan skaitė 14 kartų, 12 iš jų – iš eilės.

   

  Iš anglų kalbos vertė Sandra Siaurodinė


  Išleidimo metai 2014
  352 psl., kietas viršelis su aplankalu
  Formatas: 15x24x3,2 cm
  ISBN 978-609-406-817-1
   

 • Alternatyvios knygos

  1156 
  Julie James. Tegul laimi geriausias!

  Kai pažyra kibirkštys, taisyklių nebelieka...

  300 
  1270  Sutaupykite 970 
  1156 
  1270