Janice Preston. Ledi Tregovan testamentas (3 knygos)

 • Janice Preston. Ledi Tregovan testamentas (3 knygos)

  2550 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Pirkdami galite gauti 25,5 taškus.
  Serija
  Istorinis meilės romanas
  Miniserija
  Ledi Tregovan testamentas
  Autorius
  Janice Preston
  Pavadinimas
  Ledi Tregovan testamentas
  Originalus pavadinimas
  Lady Tregowan's Will
  Vertėjas
  Jurgita Juozaitytė / Janina Užubalytė / Indrė Kairytė
  Leidimo metai
  2023
  Puslapių skaičius
  320
  Formatas
  13,0x20,5x2,3 cm, kietas viršelis (3 knygos)
  ISBN
  978-609-03-0877-6 / 978-609-03-0878-3 / 978-609-03-0879-0
  Vidutinė įprasta kaina kitose prekybos vietose
  38,70 Eur
 • Dar vakar jos nežinojo, nei kad turi po dvi netikras seseris, nei kad taps turtingomis paveldėtojomis. Paslaptingo testamento sąlyga – ištekėti per metus. Ar joms pavyks?

  Trijų knygų serija Ledi Tregovan testamentas

  Janice Preston. Laimės nesuplanuosi. Pirma knyga

  Iš neturtingos guvernantės…
  …į turtingas paveldėtojas


  Tą dieną, kai darbdavys, paslaptingasis Dolfinų dvaro grafas, grįžta iš užsienio, jo guvernantė Lėja Teimė sužino, kad paveldėjo didelį palikimą. Tarp jų iškart užsimezga ryšys, bet, kad galėtų gauti paveldėtą turtą, Lėja privalo mesti tarnybą ir susirasti vyrą. Atsargusis našlys, norėdamas ją sulaikyti, pasiūlo abejotiną santuoką, bet Lėja atsisako. Ji netekės už vyro, užvaldžiusio jos širdį, nebent yra vilties, kad į jos meilę bus atsakyta...

  „Laimės nesuplanuosi“ – meniškai parašytas, žavus romanas. Tikras perliukas istorinių meilės romanų gerbėjams. Tai – emocionalus, sušildantis širdį, pavergiantis skaitinys, kuriuo mėgausitės, ne tik mielas, jaukus, bet ir erotiškas bei gundantis... – tinklaraštis Chicks, Rogues and Scandals.

   

   

  Janice Preston. Daugiau nei turtas. Antra knyga

  Ji paveldėjo turtą... bet ar supras, ko yra iš tikrųjų verta?

  Londone pareiškusi teises į palikimą, Beatričė Fotergil galės pabėgti nuo užgauliojančio, žeminančio įbrolio. Karietai nuvažiavus nuo kelio Beatričei į pagalbą atskubėjęs veržlusis Vaterlo mūšio dalyvis Džekas Kingsvudas priverčia jos širdį plakti pašėlusiu ritmu! Tikėdama, kad jos gautas palikimas padės sužeistam herojui pradėti naują gyvenimą, Beatričė mainais pasiūlo patogią santuoką. Bet ar tai viskas, ką ji gali pasiūlyti? Ar Beatričė išdrįs patikėti, kad yra verta daugiau?

  „Daugiau nei turtas“ – šiltas ir puikiai parašytas meilės romanas, kuriame laiminga pabaiga laukia dviejų to labiausiai nusipelniusių širdžių... – Roses are Blue.

   

  Janice Preston. Debiutantė be skatiko. Trečia knyga

  Beveik nieko neturinti...

  Kol paveldi turtus!

  Testamentas, pagal kurį Aurelija Krumė praturtėja, draudžia jai tekėti už naujojo lordo Tregovano. Tai nekeltų rūpesčių, jei vienintelis vyras, Aurelijai kritęs į akį per jos pirmąjį pokylių sezoną, nebūtų Maksimiljanas Penrozas... lordas Tregovanas! Kodėl niekas kitas nėra toks doras, sąmojingas ar viliojančios išvaizdos kaip Maksas? Aureliją mirtinai gąsdina skurdas, tačiau mintis paaukoti aistrą dėl komforto tokia pat baisi!

  Nuostabi trilogijos pabaiga, sudėliojanti viską į savo vietas. – Skaitytojo atsiliepimas Goodreads

   

  Informaciją parengė Svajonių knygos