Judith McNaught. Lemties piršlys

 • Judith McNaught. Lemties piršlys

  1390 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Pirkdami galite gauti 13,9 taškų.

  Antrasis pataisytas leidimas

  Serija
  Jausmų klasika
  Leidimo metai
  2018
  Vidutinė įprasta kaina kitose prekybos vietose
  13.90 Eur
 • DĖMESIO! Liko paskutiniai šios knygos egzemplioriai. Knygų prekinė išvaizda gali būti šiek tiek pakitusi, bet tai nė kiek nepakeitė pačių istorijų!

  Jie susitiko atogrąžų rojuje: Keitė Donovan ir Mitčelas Vajatas. Keitė – gražuolė restorano savininkė, visko pasiekusi savo jėgomis. Mitčelas Vajatas – charizmatiškas verslininkas, pasakiškai turtingos Vajatų šeimos palikuonis, įpratęs pasiimti tai, ko trokšta.
  Egzotiškoje saloje Angilijoje jie pasineria į svaiginančių jausmų sūkurį. Tačiau vos užsimezgusi idilė netikėtai baigiasi. Mitčelas turi grįžti į Čikagą ir dalyvauti apklausoje – jis įtariamas nužudęs savo netikrą brolį. Palikęs Keitę nė neatsisveikinęs jis priverčia ją suabejoti viskuo, ką spėjo apie jį sužinoti. Ar šis mįslingas vyras iš tiesų įvykdė žiaurų nusikaltimą?
  Mitčelas taip pat jaučiasi išduotas. Kadaise jį išdavė patys artimiausi jam žmonės – tėvas ir senelis. Dabar jį nuvylė moteris. Keitė jam patiko iš pirmo žvilgsnio. Manė sutikęs idealiai sau tinkančią merginą, su kuria net ryžtųsi susieti gyvenimą. Pasirodo, ji tebuvo tobulo keršto įrankis.
  O gal jie abu tapo įnoringo likimo įkaitais?

  Iš anglų kalbos vertė Dalia Žukauskienė

  Antrasis pataisytas leidimas

  Išleidimo metai: 2018
  512 psl., kietas viršelis
  Formatas: 14,5x21,0x4,1 cm
  ISBN 978-609-03-0342-9

  Informaciją parengė Svajonių knygos

 • Alternatyvios knygos