Judith McNaught. Nakties šnabždesiai

 • Judith McNaught. Nakties šnabždesiai

  1270 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Pirkdami galite gauti 12,7 taškų.
  Serija
  Jausmų klasika
  Leidimo metai
  2016
  Vidutinė įprasta kaina kitose prekybos vietose
  12.70 Eur
 • DĖMESIO! Liko paskutiniai šios knygos egzemplioriai. Knygų prekinė išvaizda gali būti šiek tiek pakitusi, bet tai nė kiek nepakeitė pačių istorijų!

  Mažo Floridos miestelio policininkės Sloan Reinolds gyvenimas nė iš tolo neprilygsta Palmbičo prabangai, kurioje maudosi jos tėvas ir sesuo Parisė. Mergina jų visai nepažįsta, nes jie niekada nė nemėgino su ja susisiekti. Bet netikėtai ji gauna kvietimą praleisti laiką tarp rinktinių Palmbičo gyventojų.
  Sloan nesujaudina pavėluotas tėviško dėmesio gestas. Tačiau kai Federalinio tyrimų biuro agentas Polas Ričardsonas praneša, kad jos tėvas įtariamas sukčiavimu ir pinigų plovimu, ji sutinka bendradarbiauti – priimti kvietimą paviešėti jo namuose neatskleidžiant savo tikrosios profesijos.
  Sloan nepriekaištingai atlieka jai pavestą užduotį, kol susitinka Nojų Meitlandą – stambų investuotoją ir vieną iš pagrindinių FTB įtariamųjų – ir pameta dėl jo galvą. Netrukus šiurpi žmogžudystė sutrupina į šipulius merginą supantį viliojančios gerovės ir prabangos fasadą. Sloan tenka laviruoti tarp būtinybės meluoti ir beatodairiškos meilės, o dar... ji privalo išsiaiškinti tiesą.

   

  Iš anglų kalbos vertė Jūratė Žeimantienė

  Išleidimo metai: 2016
  448 psl., kietas viršelis
  Formatas: 14,5x21,0x3,6 cm
  ISBN 978-609-03-0128-9
   

  Informaciją parengė Svajonių knygos

 • Alternatyvios knygos

  1200 
  500