Nora Roberts. Karališkoji Kordinos šeima (4 knygos)

 • Nora Roberts. Karališkoji Kordinos šeima (4 knygos)

  2080
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Pirkdami galite gauti 20,8 taškų.
  Serija
  Šilkas
  Leidimo metai
  2016
 • Keturių knygų serija „Karališkoji Kordinos šeima“

  Kai pareiga grumiasi su norais, o atsakomybė – su aistra.

   

  Vyras, kurio ji nepamirš

  Gabriela de Kordina paspruko nuo pagrobėjų. Deja, džiaugsmą netrukus aptemdo žinia, kad ji nieko neprisimena. Net jos artimųjų veidai jai svetimi.
  Pagrobėjai vis dar laisvėje – būtina kuo skubiau pasirūpinti karališkosios šeimos numylėtinės apsauga. Užsispyręs kietakaktis amerikietis Rivas Makgis nepriekaištingai tinka šiam darbui. Jis tiki, jog merginos atmintis greitai grįš ir jam nebereikės tramdyti savo jausmų. O Gabriela netrukus supranta, kad Rivo dėmesys ir švelnus žvilgsnis pažadino šį tą daugiau nei prisiminimus.

  Iš anglų kalbos vertė Agnė Kriščiukaitytė

   

  Lemtingas pasirodymas

  Prieš septynerius metus, žvelgdama į Kordinos sosto paveldėtoją Aleksandrą, jaunutė Eva Hamilton matė pasakų princą. Dabar ji negali atsistebėti savo naivumu – juk Aleksas šaltas ir arogantiškas pasipūtėlis. Paaugliškos svajonės liko praeityje.
  Kviesdamas Evą ir jos teatro trupę į Kordiną, Aleksandras nesitikėjo, kad ankstesnis jo susižavėjimas ne tik nedingo, bet ir sustiprėjo. Eva tapo žavinga nepriklausoma moterimi, jos jausmingumas verčia širdį plakti smarkiau.
  Netrukus Aleksandro pasaulį sudrebina grasinimai jo šeimai. Tačiau jis nebegali užgniaužti ilgai neigtų troškimų.

  Iš anglų kalbos vertė Asta Zuoza

   

  Suviliotas jos žavesio

  Karališkosios Kordinos šeimos narys Benetas – tikras širdžių ėdikas, todėl itin mėgstamas žiniasklaidos. Užkariauti jį sudominusią moterį šiam palaidūnui tėra smagus iššūkis. Jis dar nesutiko nė vienos, kuri atsispirtų jo žavesiui.
  Nenuostabu, kad susipažinęs su santūria gražuole ledi Hana Rotčaild, Benetas praranda ramybę – ši moteris nekreipia į jį dėmesio! Atrodo, teks paplušėti, kad pramuštų jos nepajudinamus abejingumo šarvus.
  Meilė Benetui visada tebuvo žaidimas. Tačiau ši paslaptinga, neprieinama moteris priverčia jį suprasti, jog šįkart prizas – jo paties širdis.

  Iš anglų kalbos vertė Miglė Puzarienė

   

  Nuo meilės nepabėgsi

  Kelias neįkainojamas savaites Kamila de Kordina bus paprasta moteris, Kamila Makgi, ir pailsės nuo karališkų pareigų. Ji sukurpė puikų pabėgimo planą, o šio plano dalis – darbas su Delu Keinu, patraukliu, bet nepakenčiamai bjauriu archeologu.
  Nors Kamilą erzina šiurkštus Delo elgesys ir nesibaigiančios priekabės, nejučia ji ima žavėtis juo. Širdyje užgimsta slapti troškimai, bet apie juos ji nė už ką neprasitars!
  Tegul Delas ir toliau mano, kad vienintelis jos talentas – karališkas užsispyrimas.

  Iš anglų kalbos vertė Sandra Siaurodinė

   

  Išleidimo metai: 2016
  352 psl., minkštas viršelis
  Formatas: 10,8 x 18,1

   

  Informaciją parengė Svajonių knygos