Carole Mortimer. Sent Klerai. Titulai ir aistra (4 knygos)

 • Carole Mortimer. Sent Klerai. Titulai ir aistra (4 knygos)

  1920 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Pirkdami galite gauti 19,2 taškų.

  4 romanai už 2 kainą!

  Serija
  Svajonių romanai
  Leidimo metai
  2016
 • Sent Klerai. Titulai ir aistra – 4 knygų serija

  Hercogo nuotaka

  Pilka pelytė tampa aukštuomenės nuotaka…
  Grėsmingasis Vanagas Sent Kleras, Stauerbridžo hercogas, mano, kad Džeinė Smit yra tik paprasta tarnaitė, nors ir gundomai daili. Kai puikiai išauklėta panelė Smit yra neteisingai apkaltinama dėl netinkamo elgesio ir išvaroma iš namų, hercogas nedvejodamas pasiūlo merginai savo globą.
  Džeinė supranta: jai nevalia pasiduoti Vanago kerams, nors jo žvilgsnis verčia širdį plakti tankiau. Juk jų santuoka vis vien negalima… ypač jei hercogas sužinotų gėdingą jos praeitį.

   

  Nepasiekiama širdis

  Laikas išsirinkti žmoną…
  Lučianas Sent Kleras garsėja kaip didžiausias mergišius apylinkėse. Jo širdis nepasiekiama, bet jam pačiam sužavėti damą – vieni niekai. Tačiau šeima vis labiau spaudžia padovanoti įpėdinį, o tam reikia žmonos.
  Jauna, gyvybinga ir vėjavaikiška Greisė Heterington tikrai nėra tokia moteris, kokios jam reikia. Vis dėlto kažkodėl jis negali jai atsispirti. Vos vienas kompromituojantis susitikimas, ir Sent Kleras priverstas prašyti Greisės rankos.
  Bet ar Greisei užteks tik patogios santuokos pažado?

   

  Nemaloni tiesa

  Suviliota geidžiamiausio viengungio…
  Jau kuris laikas ledi Džuljeta Boid šalinasi visuomenės dėl paskalų apie įtartiną jos vyro mirtį. Ji tenori ramaus gyvenimo, kuriame nėra vietos jokiam vyrui. Tačiau artimieji įtikina dalyvauti didžiausiame vasaros pobūvyje, o jame sutiktas skandalingasis Sebastianas Sent Kleras apverčia viską aukštyn kojomis. Jis priverčia Džuljetą trokšti dalykų, apie kuriuos ji seniai buvo pamiršusi. Atsispirti šio vyro žavesiui darosi vis sunkiau. Bet ar Sebastianas iš tiesų siūlo tai, ko jai reikia? Gal jis tenori sužinoti Džuljetos paslaptį?

   

  Skandalinga santuoka

  Esate mielai kviečiami į Darijaus Vinterio, Karlaino hercogo, ir ledi Arabelos Sent Kler vestuves
  Pavojingojo Darijaus reputaciją gaubia nemalonūs gandai. Ne mažiau šnekama ir apie ledi Arabelą Sent Kler, užsispyrusią ir bebaimę, bet kartu labai geros širdies moterį. Bet to ji niekada nepripažins…
  Ir ką sau leidžia ledi Arabela? Pikti liežuviai plaka apie Darijaus pirmosios žmonos mirtį – ar Arabela galėtų būti su tuo susijusi? Ar hercogas nutrauks šias gėdingas ir nepagrįstas kalbas? Aišku tik viena – Arabela sužinos, koks gundantis gali būti santuokinis guolis…

   

  Iš anglų kalbos vertė Ignė Norvaišaitė-Aleliūnienė

  Išleidimo metai: 2016
  352 psl., minkštas viršelis
  Formatas: 11,5 x 18,5

   

  Informaciją parengė Svajonių knygos