Kimberly Belle. Sumeluotas gyvenimas

 • Kimberly Belle. Sumeluotas gyvenimas

  1240 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Pirkdami galite gauti 12,4 taškų.

  O gal kartais geriau nežinoti tiesos?

  Serija
  Marcipano valandos
  Leidimo metai
  2019
  Vidutinė įprasta kaina kitose prekybos vietose
  12.40 Eur
 • DĖMESIO! Liko paskutiniai šios knygos egzemplioriai. Knygų prekinė išvaizda gali būti šiek tiek pakitusi, bet tai nė kiek nepakeitė pačių istorijų!

  Airisės ir Vilo Grifitų šeiminis gyvenimas primena idilę: didelis namas gražiame Atlantos priemiestyje, sėkminga profesinė veikla ir jaudulys mėginant susilaukti pirmojo vaikelio. Tačiau vieną dieną Vilas išskrenda darbo reikalais į Orlandą ir Airisės laimingas gyvenimas ima aižėti.
  Tą rytą Airisė sužino apie lėktuvo, skridusio į Sietlą, katastrofą, o netrukus jai pranešama, kad tarp šio reiso keleivių buvo ir jos vyras. Moteris įsitikinusi: tai negali būti tiesa. Bet laikas eina, o apie Vilą nėra jokių žinių ir galiausiai tenka pripažinti, kad jis žuvo.
  Vis dėlto Airisei ramybės neduoda daugybė neatsakytų klausimų. Kodėl vyras melavo apie tai, kur vyksta? Ką jis ketino veikti Sietle? Ką dar nuo jos nuslėpė mylintis sutuoktinis? Airisė beviltiškai trokšta išsiaiškinti, kaip viskas yra iš tikrųjų, bet ar gauti atsakymai neprivers gailėtis? Gal kartais geriau nežinoti tiesos?


  „Sumeluotas gyvenimas“ neleidžia atsitraukti. Nežinome, kuo tikėti, ką palaikyti, kas atsidūrė pavojuje, – tai jaudina. Ši knyga priverčia širdį plakti stipriau.
  Kate Moretti, „New York Times“ bestselerio „The Vanishing Year“ autorė


  Iš anglų kalbos vertė Violeta Meiliūnaitė
  Išleidimo metai: 2019
  384 psl., kietas viršelis
  Formatas: 14,0x21,0x3,2 cm

  ISBN 978-609-03-0522-5

  Informaciją parengė Svajonių knygos

 • Alternatyvios knygos

  Taylor Jenkins Reid. Vieni metai. Atskirai

  „Vieni metai. Atskirai“ kviečia kitaip pažvelgti į gyvenimo vertybes ir matyti ne tik dramą, bet ir joje slypinčią galimybę...

  700 
  Sarah Morgan. Juk išsaugosi paslaptį

  Istorija, kuri galėjo nutikti ir tau...

  1290 
  Karma Brown. Lemtingi mūsų pasirinkimai

  Tikra draugystė neturi ribų

  1200