Mary Kubica. Svetimas vaikas

 • Mary Kubica. Svetimas vaikas

  1099 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Pirkdami galite gauti 10,99 taškų.
  Serija
  Marcipano valandos
  Leidimo metai
  2016
 • DĖMESIO! Liko paskutiniai šios knygos egzemplioriai. Knygų prekinė išvaizda gali būti šiek tiek pakitusi, bet tai nė kiek nepakeitė pačių istorijų!

  Geros širdies įkvėptas poelgis netrunka peraugti į neįtikėtino painumo istoriją.

  Ji pamato paauglę, stovinčią perone žliaugiant lietui ir glaudžiančią prie savęs kūdikį. Įsėda į traukinį ir nuvažiuoja, bet nepajėgia atsikratyti minčių apie merginą...
  Heidė Vud – kilniaširdė moteris: dirba ne pelno organizacijoje, rūpinasi likimo nuskriaustais žmonėmis. Tačiau vyras ir dukra pasibaisi, kai vieną dieną ji parsiveda namo merginą vardu Vilou su kelių mėnesių kūdikiu ant rankų. Purvina, baugšti benamė gali būti vagilė, o gal dar blogiau. Nepaisydama artimųjų prieštaravimo, Heidė pakviečia Vilou su vaiku apsistoti savo namuose. Tačiau, ryškėjant paauglės praeities nuotrupoms, ji priversta apsispręsti, kiek pasiryžusi nuveikti dėl nepažįstamosios.

   


  Naujausias Mary Kubicos romanas „Svetimas vaikas“ mane pavergė. Kiekviename skyriuje atsiskleidžia naujos gelmės, naujos paslaptys, verčiančios spėlioti iki paskutinio puslapio. Nepražiopsokite šio įdomaus kūrinio!
  Maxwellas Gregory’is, Lake Forest Book Store


  Iš anglų kalbos vertė Sandra Siaurodinė


  Išleidimo metai: 2016
  416 psl., kietas viršelis
  Formatas: 14x21x3,4 cm
  ISBN 978-609-03-0060-2

   

  Informaciją parengė Svajonių knygos