Debbie Macomber. Ir vėl Gėlių gatvėje

 • Debbie Macomber. Ir vėl Gėlių gatvėje

  1099 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Pirkdami galite gauti 10,99 taškų.
  Serija
  Marcipano valandos
  Leidimo metai
  2015
 • DĖMESIO! Liko paskutiniai šios knygos egzemplioriai. Knygų prekinė išvaizda gali būti šiek tiek pakitusi, bet tai nė kiek nepakeitė pačių istorijų!

  Sietle, Gėlių gatvėje, šalia „Gerų siūlų“ įsikuria nauja krautuvėlė – gėlių parduotuvė „Suzanos sodai“. Jos savininkei Suzanai Nelson talkina jauna našlė Koletė Bleik, kuri po romano su savo viršininku metė ankstesnį darbą. Netikėtai buvęs darbdavys ima kas savaitę „Suzanos soduose“ užsakinėti gėles.
  Suzana ir Koletė mielai prisijungia prie Lidijos Gec mezgimo klubo, kuriame jau užsimezgė ne viena stipri draugystė. Deja, Lidijos ir jos sesers Margaretės taip pat neaplenkė rūpesčiai. Margaretės dukra Džulija buvo užpulta ir dabar kasdien grumiasi su baime ir nerimu.
  Dar yra Aliksė Taunsend. Po mėnesio ji išteka už Džordano Ternerio. Savo meile Džordanui mergina neabejoja, bet kaip ištverti ekstravagantišką vestuvių puotą, kurią taip entuziastingai ruošia būsima anyta?
  Vis dėlto šios moterys žino, kad visas problemas galima išspręsti... ir tai padaryti daug lengviau, kai tave palaiko draugės.


  Iš anglų kalbos vertė Eglė Gaivenytė


  Išleidimo metai: 2015
  384 psl., kietas viršelis
  Formatas: 14x21x3,3 cm
  ISBN 978-609-406-930-7
   

 • Alternatyvios knygos

  1099 
  1200 
  1099 
  1098 
  Susan Wiggs. Vasara, kai jis sugrįžo

  Susan Wiggs yra viena atidžiausių širdies istorijų pasakotojų.

  1199