Debbie Macomber. Ir vėl Gėlių gatvėje

 • Kraunamos nuotraukos
  820
  1099 Sutaupykite 279
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Pirkdami galite gauti 8,2 taškus.
  Serija
  Marcipano valandos
  Autorius
  Debbie Macomber
  Leidimo metai
  2015
 • Sietle, Gėlių gatvėje, šalia „Gerų siūlų“ įsikuria nauja krautuvėlė – gėlių parduotuvė „Suzanos sodai“. Jos savininkei Suzanai Nelson talkina jauna našlė Koletė Bleik, kuri po romano su savo viršininku metė ankstesnį darbą. Netikėtai buvęs darbdavys ima kas savaitę „Suzanos soduose“ užsakinėti gėles.
  Suzana ir Koletė mielai prisijungia prie Lidijos Gec mezgimo klubo, kuriame jau užsimezgė ne viena stipri draugystė. Deja, Lidijos ir jos sesers Margaretės taip pat neaplenkė rūpesčiai. Margaretės dukra Džulija buvo užpulta ir dabar kasdien grumiasi su baime ir nerimu.
  Dar yra Aliksė Taunsend. Po mėnesio ji išteka už Džordano Ternerio. Savo meile Džordanui mergina neabejoja, bet kaip ištverti ekstravagantišką vestuvių puotą, kurią taip entuziastingai ruošia būsima anyta?
  Vis dėlto šios moterys žino, kad visas problemas galima išspręsti... ir tai padaryti daug lengviau, kai tave palaiko draugės.


  Iš anglų kalbos vertė Eglė Gaivenytė

  DĖMESIO! Liko paskutiniai šios knygos egzemplioriai. Knygų prekinė išvaizda gali būti šiek tiek pakitusi, bet tai nė kiek nepakeitė pačių istorijų!

  Išleidimo metai: 2015
  384 psl., kietas viršelis
  Formatas: 14x21x3,3 cm
  ISBN 978-609-406-930-7
   

 • Alternatyvios knygos

  Karma Brown. Eime su manimi
  700
  1200 Sutaupykite 500
  Susan Wiggs. Vasara, kai jis sugrįžo

  Susan Wiggs yra viena atidžiausių širdies istorijų pasakotojų.

  700
  1199 Sutaupykite 499