Susan Wiggs. Vasarnamis prie ežero

 • Susan Wiggs. Vasarnamis prie ežero

  1098 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Pirkdami galite gauti 10,98 taškų.
  Serija
  Marcipano valandos
  Leidimo metai
  2014
 • Jei pasitikėsi savo širdimi, visada žinosi, kas esi...

  Kiekvieną vasarą Keitė Livingston atvažiuoja į šeimos vasarnamį prie ežero, čia taip paprasta būti laimingai. Bet šiemet atostogos bus ne tokios smagios: Keitė neteko darbo ir jaučiasi kaip niekad vieniša, leisdama dienas tik su maištaujančiu sūnumi. Netikėtai jų kasdienybę paįvairina naujasis kaimynas Džei Di. Vieniša mama Keitė nieko nežino apie šio vyro praeitį, tačiau atsiduoda atostogų romanui ir mėgaujasi aistra.
  Atokus namelis prie ežero – Džei Di priebėga nuo įkyraus visuomenės dėmesio. Bendraudamas su Keite ir jos paaugliu sūnumi vyras atgauna dvasios ramybę ir gebėjimą džiaugtis mažais dalykais. Tik ar ilgai pavyks nuslėpti, kas jis yra iš tikrųjų?

   


  Susan Wiggs žmonių tarpusavio santykius vaizduoja meistriškai subtiliai.

  Jodi Picoult

  Wiggs talentas visa jėga atsiskleidžia įtikinamais romano veikėjų paveikslais ir tuo, kad ji pripažįsta šeimos, susijusios kraujo ir kitais ryšiais, svarbą.
  Library Journal

  Su tikram meistrui būdingu lengvumu Wiggs kuria sudėtingus romano veikėjų paveikslus… Netikėta ir nuoširdi meilės istorija.
  Publishers Weekly


  Iš anglų kalbos vertė Emilija Grigulaitė

  DĖMESIO! Liko paskutiniai šios knygos egzemplioriai. Knygų prekinė išvaizda gali būti šiek tiek pakitusi, bet tai nė kiek nepakeitė pačių istorijų!

  Išleidimo metai: 2014
  448 psl., kietas viršelis
  Formatas: 14x21x3,8 cm
  ISBN 978-609-406-692-4
   

 • Alternatyvios knygos

  400 
  1098 
  Susan Wiggs. Vasara, kai jis sugrįžo

  Susan Wiggs yra viena atidžiausių širdies istorijų pasakotojų.

  1199