Susan Mallery. Tarytum seserys

 • Kraunamos nuotraukos
  550
  1098 Sutaupykite 548
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Pirkdami galite gauti 5,5 taškus.
  Serija
  Marcipano valandos
  Miniserija
  Gervuogių sala
  Leidimo metai
  2014
 • DĖMESIO! Liko paskutiniai šios knygos egzemplioriai. Knygų prekinė išvaizda gali būti šiek tiek pakitusi, bet tai nė kiek nepakeitė pačių istorijų!

  Knygų ciklas „Gervuogių sala“. Antra knyga.

  Palikta prie altoriaus Endė Gordon priima skubočiausią sprendimą gyvenime – įsigyja namą Blekberio saloje, vieną iš žymiųjų „Trijų seserų“. Kai tik patrauklusis statybų rangovas užbaigs darbus, pirmame aukšte ji atidarys vaikų kliniką. Rodos, naujasis gyvenimas klostosi puikiai, tačiau kapitalinio remonto reikia ne tik namui, bet ir pačiai Endei.
  Išrėžusi sutuoktiniui įtarimus apie neištikimybę Diana Filips atveria Pandoros skrynią. Pasak vyro, bėdų šaltinis – ji pati. Baisiausia, kad jis teisus. Siekdama tapti tobula, Diana neteko savęs, o jei nieko nepakeis, gali netekti ir šeimos.
  Kaimynystėje gyvenanti menininkė Bostona King tikėjosi, kad jos santuoka su mokyklos laikų meile tęsis amžinai. Jųdviejų ryšys atrodė nesunaikinamas. Tačiau po skaudžios nelaimės tarp jų atsiveria praraja ir ji nebesijaučia tokia tikra. Atėjo metas jiems judėti toliau, kartu arba atskirai.
  Suvestos likimo ir vietos, susaistytos stipriausiais draugystės saitais šios trys moterys supras, kiek daug visko slypi jų širdyse.


  Iš anglų kalbos vertė Sandra Siaurodinė

  Išleidimo metai: 2014
  384 psl., kietas viršelis
  Formatas: 14x21x3,3 cm
  ISBN 978-609-406-726-6
   

 • Alternatyvios knygos

  Carly Phillips. Dėl jos galiu (2 knyga)
  320
  579 Sutaupykite 259
  Carly Phillips. Dėl jos verta (1 knyga)
  200
  579 Sutaupykite 379
  Carly Phillips. Dėl jos būsiu (3 knyga)
  200
  579 Sutaupykite 379