Susan Mallery. Buvusios draugės

 • Susan Mallery. Buvusios draugės

  400 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Pirkdami galite gauti 4 taškus.
  Serija
  Marcipano valandos
  Leidimo metai
  2014
 • DĖMESIO! Liko paskutiniai šios knygos egzemplioriai. Knygų prekinė išvaizda gali būti šiek tiek pakitusi, bet tai nė kiek nepakeitė pačių istorijų!

  Knygų ciklas „Gervuogių sala“. Pirma knyga.

  Mišelė Sanderson atrodo stipri, nepriklausoma moteris. Bet širdyje ji vis dar įskaudinta mergina, kuri genama kaltės jausmo pabėgo iš namų. Po daugelio metų Mišelė grįžta į idilišką Blekberio salą atgauti tai, kas jai priklauso. Tačiau dabar jos namuose gyvena ir jos užeigai vadovauja moteris, kurią mažiausiai nori matyti.
  Karlė Viljams ir Mišelė kadaise buvo neperskiriamos draugės – iki lemtingos išdavystės. Vieniša motina Karlė visą gyvenimą kentė nuo paskalų, melo ir paslapčių, bet galiausiai jai pavyko įsitvirtinti. Jei Blekberio salos užeiga žlugs, ji nusitemps Karlę su dukrele kartu.
  Buvusios draugės priverstos sudaryti trapias paliaubas.

   

  Tikroviškas, nerimastingas ir šiltas bestselerių autorės Susan Mallery pasakojimas apie sugrįžimą namo. Pamažu prieš skaitytojų akis veriasi dvi moteris siejanti praeitis, atskleisdama nepagražintus išgyvenimus, nelengvai priimamus sprendimus; išmaniai rutuliojama istorija prikaustys dėmesį...
  Publishers Weekly

  Susan Mallery apdovanota talentu kurti humoru ir švelnumu užburiančias istorijas. Todėl visos jos knygos neišvengiamai tampa tikrais brangakmeniais.
  RT Book Reviews

  Ši prikaustanti istorija įrodo, kad šeimą gali sieti ne tik kraujo ryšys, bet ir emocijos. Romanas kupinas jausmingų išgyvenimų, gniuždančių išdavysčių ir galingos meilės.
  Booklist


  Iš anglų kalbos vertė Sandra Siaurodinė

  Išleidimo metai: 2014
  416 psl., kietas viršelis
  Formatas: 14x21x3,5 cm
  ISBN 978-609-406-693-1