Susan Wiggs. Vasara, kai jis sugrįžo

 • Susan Wiggs. Vasara, kai jis sugrįžo

  1199 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Pirkdami galite gauti 11,99 taškų.

  Susan Wiggs yra viena atidžiausių širdies istorijų pasakotojų.

  Serija
  Marcipano valandos
  Leidimo metai
  2017
 • DĖMESIO! Liko paskutiniai šios knygos egzemplioriai. Knygų prekinė išvaizda gali būti šiek tiek pakitusi, bet tai nė kiek nepakeitė pačių istorijų!

  Kurortiniame pajūrio miestelyje Vinslou, Rod Ailande, prasideda dar vienas atostogų sezonas ir Roza Kapoleti gauna progą iš naujo atrasti meilės ir juoko, draugystės ir romantikos teikiamus malonumus...

  Apsiginklavusi ryžtu ir žavesiu Roza seną piceriją pavertė garsiu restoranu, kuris trejus metus iš eilės renkamas geriausia vieta pasipiršti. Tačiau pati Roza tikros meilės nepatyrė jau kokį dešimtmetį, nuo tada, kai be jokio paaiškinimo staiga nutrūko jos santykiai su Aleksandru.
  Rozos gyvenimas pasisuka netikėta linkme, kai Aleksandras, mirus motinai, grįžta į miestelį ir imasi remontuoti apleistą vasarnamį. Vėl susitikę paplūdimio name, kuriame susipažino ir įsimylėjo, Roza ir Aleksandras pamažu atskleidžia kadaise juos atitolinusias praeities paslaptis. Dabar tai, ko visada norėjo, ranka pasiekiama, ir Roza nusprendžia ieškoti laimės su vyru, kadaise sudaužiusiu jai širdį. Ji ryžtasi suteikti meilei ir gyvenimui antrą galimybę.

  Susan Wiggs yra viena atidžiausių širdies istorijų pasakotojų. Jos knygų puslapiuose kiekvienas jausmas, kiekviena emocija svarbi...
  „Salem Statesman-Journal“

  Paprastuose, nepainiuose Susan Wiggs pasakojimuose gausu gyvenimo pamokų, pritarimą keliančių situacijų ir veikėjų, su kuriais skaitytojai lengvai atranda ryšį. Naujausia jos knyga, žavinga ir išmintinga, išsiskiria iš kitų.
  „Publishers Weekly“

  Iš anglų kalbos vertė Ignė Norvaišaitė-Aleliūnienė


  Išleidimo metai: 2017
  384 psl., kietas viršelis
  Formatas: 14x21x3,2 cm
  ISBN 978-609-03-0198-2

   

  Informaciją parengė Svajonių knygos