Robyn Carr. Vasara Sonomoje

 • Robyn Carr. Vasara Sonomoje

  1099 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Pirkdami galite gauti 10,99 taškų.
  Serija
  Marcipano valandos
  Leidimo metai
  2015
 • DĖMESIO! Liko paskutiniai šios knygos egzemplioriai. Knygų prekinė išvaizda gali būti šiek tiek pakitusi, bet tai nė kiek nepakeitė pačių istorijų!

  Jų draugystė prasidėjo dar mokykloje. Šią vasarą keturios draugės labiau nei bet kada anksčiau supras, kokia ji joms svarbi.

  KEISEI jau įgriso bevaisės meilės paieškos. Po dar vieno nevykusio pasimatymo ji nusprendžia kol kas vengti romantinių santykių. Todėl netikėtai jos akiratyje pasirodęs Voltas Arnesonas tegali būti draugas. Smagu su patraukliu baikeriu važinėtis po Sonomos apylinkes, bet tik ne kurti bendrą ateitį.

  DŽULĖ ištekėjo už mokyklos laikų meilės. Ištekėjo gerokai per jauna. Daugiavaike mama tapo taip pat per anksti. O dabar turi taikstytis su varvančiais čiaupais ir nuolatiniu pinigų stygiumi. Ar toks bus visas gyvenimas? Meilės kartais tiesiog nepakanka...

  Miestelėnų ir draugų gerbiamas MARTOS vyras, rodos, visai pamiršo savo gražuolę žmoną. Jai vis labiau trūksta dėmesio ir švelnumo. Gal todėl netikėtai sutiktas buvęs mylimasis pasėja abejonių Martos širdyje.

  BETĖ daug ką paaukojo, kad taptų gera gydytoja. Ji atsidavusi savo pacientėms, bet dabar jai pačiai reikia pagalbos. Atsinaujinusią ligą įveikti vienai sunku, tad kodėl ji viską slepia net nuo savo geriausių draugių?

  Gyvenimas gali pasikeisti akimirksniu. Arba per vieną vasarą.
  ***
  Jautrus pasakojimas apie moterų draugystę, meilę ir šeimą. Aš sužavėta.
  Susan Elizabeth Phillips
  ***
  Robyn Carr parašė daugiau nei keturiasdešimt romanų, pelniusių jai New York Times bestselerių autorės vardą ir prestižinį Romance Writers of America asociacijos RITA apdovanojimą.


  Iš anglų kalbos vertė Jūratė Žeimantienė

  Išleidimo metai: 2015
  384 psl., kietas viršelis
  Formatas: 14x21x3,8 cm
  ISBN 978-609-406-873-7