Linda Olsson. Gerumas tavyje

 • Linda Olsson. Gerumas tavyje

  840 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Pirkdami galite gauti 8,4 taškus.
  Serija
  Indigo
  Leidimo metai
  2014
 • Marijona Flint gyvena atokioje Naujosios Zelandijos pakrantėje. Vieną dieną bangų skalaujamame paplūdimyje ji sutinka mažą berniuką Iką. Tarp nekalbaus, uždaro vaiko ir vienišės Marijonos ima megztis netikėta draugystė.
  Bendraujant su Iku prabunda skaudūs pačios Marijonos vaikystės prisiminimai. Metai, praleisti su seneliu Alandų salose, nerimu ir baime persunktos dienos Stokholme, gyvenant su naująja motinos šeima, mažojo broliuko Danieliaus gimimas, nepaprastai stiprus, bet nelemtai nutrūkęs jųdviejų ryšys ir tragiškai pasibaigusi motinos santuoka.
  Kartą Marijona ištraukia Iką leisgyvį iš jūros ir ryžtasi kovoti dėl jo ateities, kad likimo nuskriaustam vaikui daugiau netektų patirti prievartos. Pamažu Iko pasitikėjimas naująja globėja auga, o Marijonos siela rimsta. Jie abu atranda, kad žmogiškas artumas ir meilė ne tik skaudina, bet ir gydo.

   

  Apie autorę:
  Linda Olsson gimė Švedijos sostinėje Stokholme. Stokholmo universitete įgijo teisės bakalauro laipsnį. Prieš išvykdama iš Švedijos 1986 metais, ji siekė karjeros bankininkystės ir finansų srityje. Rašytoja daug keliavo, gyveno Kenijoje, Singapūre, Jungtinėje Karalystėje ir Japonijoje, o nuo 1990 metų apsistojo Naujojoje Zelandijoje. 1993-aisiais, baigusi anglų ir vokiečių literatūros studijas Velingtono Viktorijos universitete (Naujoji Zelandija), Linda Olsson įgijo menų bakalauro laipsnį. 2003 metais tapo Naujosios Zelandijos dienraščio „Sunday Star Times“ paskelbto apsakymo konkurso nugalėtoja. Šiuo metu rašytoja gyvena Oklande.
  „Gerumas tavyje“ – tai gražus, jautrus ir poetiškas romanas apie vienatvę ir meilę, praradimus ir džiaugsmingus atradimus, lemtingus praeities atgarsius ir tikėjimą įgimtu žmogaus gerumu. Autorė nepaprastai įžvalgiai atskleidžia, kokia įvairi gali būti meilė: griaunanti, neleistina ir galiausiai – gydanti. Ši knyga, kaip ir ankstesnis Lindos Olsson romanas „Dainuosiu tau švelnias dainas“ („Svajonių knygos“, 2010), tapo tarptautiniu bestseleriu.

  Leidykla „Svajonių knygos“ lietuvių kalba 2010 metais išleido Lindos Olsson romaną „Dainuosiu tau švelnias dainas“

   

  Liko paskutiniai šios knygos egzemplioriai. Knygų prekinė išvaizda šiek tiek pakito, bet tai nė kiek nepakeitė pačių istorijų!


  Iš švedų kalbos vertė Giedrė Rakauskaitė


  Išleidimo metai: 2014
  256 psl., kietas viršelis
  Formatas: 14x20,1x2,6 cm
  ISBN 978-609-406-691-7

 • Alternatyvios knygos

  Linda Olsson. Dainuosiu tau švelnias dainas

  Vėjuotame Švedijos kaime susikerta dviejų moterų keliai.

  692