Lisa Kleypas. Nenuoramų Kalėdos (5 knyga)

 • Kraunamos nuotraukos
  435
  870 Sutaupykite 435
  Pirkdami galite gauti 4,35 taškus.
  Kolekcija
  Istorinis meilės romanas
  Serija
  Jausmų klasika
  Miniserija
  Nenuoramos aristokratės
  Autorius
  Lisa Kleypas
  Leidimo metai
  2015
 • Penkių knygų serija „Nenuoramos aristokratės“. Penkta knyga.
   

  Nenuoramos aristokratės – keturios nutrūktgalvės merginos, sudrebinusios Londono aukštuomenę drąsiomis ir aristokratijai nederančiomis meilės paieškomis. Laimingai ištekėjusios jos vėl suvienija jėgas. Šįkart jų tikslas – įtikinti užkietėjusį viengungį, kad tikroji laimė gali laukti čia pat, po amalo šakele.

  Artėja Kalėdos. Rafas Boumanas iš Amerikos atvyksta į Londoną ir ketina susitikti su jam parinkta nuotaka, ledi Natalija Blendford. Niekas neabejoja, kad puikios išvaizdos vyriškis jai padarys įspūdį. Koją gali pakišti tik jo amerikietiški įpročiai ir pernelyg laisvos manieros. Rafas įsitikinęs: pirmiausia reikia perprasti Londono aukštuomenės taisykles. Tačiau kai prie piršlybų nagus prikiša keturios buvusios pobūvių sienų ramstytojos, nežinia, kuo viskas gali baigtis.
  Paaiškėja, kad susirasti nuotaką nėra taip lengva. Ledi Natalijos palydovei Hanai jaunasis amerikietis atrodo visai netinkama pora gerai išauklėtai aukštuomenės gražuolei. Negana to, Rafas pats pameta galvą. Dėl moters, kurios jam nedera trokšti ir kurios negalės turėti.

   

  Lisa Kleypas (Liza Kleipas) – dvidešimt vieno istorinio ir šiuolaikinio meilės romano, išversto į keturiolika pasaulio kalbų, autorė. 1985 m. ji tapo grožio konkurso „Mis Masačusetsas“ nugalėtoja, dalyvavo konkurse „Mis Amerika“. Būdama dvidešimt vienų Lisa baigė Velslio koledže politikos mokslus ir išleido savo pirmąjį romaną. Jos knygos netrukus pateko į „New York Times“, „USA Today“ ir „Publishers Weekly“ skelbiamų perkamiausių knygų sąrašus.
  2002 m. Lisa Kleypas apdovanota prestižiniu „Romance Writers of America“ asociacijos RITA prizu. Auksinė statulėlė, pavadinta pirmosios asociacijos prezidentės Ritos Klei Estrados (Rita Clay Estrada) vardu, simbolizuoja meilės romanų rašytojo meistriškumą.


  Iš anglų kalbos vertė Emilija Grigulaitė

  DĖMESIO! Liko paskutiniai šios knygos egzemplioriai. Knygų prekinė išvaizda gali būti šiek tiek pakitusi, bet tai nė kiek nepakeitė pačių istorijų!

  Išleidimo metai: 2015
  224 psl., kietas viršelis
  Formatas: 14,5x21,0x2,2 cm
  ISBN 978-609-406-961-1

  Informaciją parengė Svajonių knygos

  Ištrauką skaitykite ČIA

 • Alternatyvios knygos

  Amanda Quick. Kompanionė
  870
  1200 Sutaupykite 330
  Lisa Kleypas. Kur gimsta svajonės
  870
  1156 Sutaupykite 286
  Amanda Quick. Pavojingasis
  870
  1156 Sutaupykite 286