Lisa Kleypas. Pavasario skandalai (4 knyga)

 • Kraunamos nuotraukos
  600
  1200 Sutaupykite 600
  Pirkdami galite gauti 6 taškus.
  Kolekcija
  Istorinis meilės romanas
  Serija
  Jausmų klasika
  Miniserija
  Nenuoramos aristokratės
  Autorius
  Lisa Kleypas
  Leidimo metai
  2015
 • Penkių knygų serija „Nenuoramos aristokratės“. Ketvirta knyga.
   

  Londono aukštuomenėje pasirodo keturios jaunos merginos. Jų vienintelis tikslas – ištekėti. Gimsta drąsus vyro medžioklės planas. Dabar tereikia pasitelkti klastą ir moteriškus kerus.

  „Noriu, kad su manimi darytum viską, apie ką anksčiau fantazavai...“ Šiais skandalingais žodžiais Deizė Bouman, vienintelė iš keturių dar neištekėjusi sienų ramstytoja, savo likimą atiduoda į rankas vyrui, kuris anksčiau jai atrodė mažiausiai tinkamas.

  Tris sezonus praleidusi Londono aukštuomenėje ir nesusiradusi vyro Deizė Bouman iš tėvo išgirsta griežtus žodžius: ji privalanti tai padaryti. Kuo greičiau. O jeigu nesugebės pati rasti tinkamo jaunikio, turės tekėti už to, kurį parinko jis, – vienišiaus Metjaus Svifto.
  Deizė apimta siaubo. Tačiau Boumanai nepripažįsta nesėkmių ir ji nusprendžia: iš kailio išsiners, bet ištekės... už bet ko... tik jau ne už Metjaus. Deja, ji neįvertina netikėtai atsiskleidusio šio jaunuolio žavesio. Tarp jų įsiplieskia aistra, kurios nė vienam nepavyksta suvaldyti.
  Galiausiai, kai Deizė ryžtasi jam atsiduoti, išaiškėja neįtikėtina paslaptis... Ji gali sužlugdyti ne tik Metjaus ateitį, bet ir meilę.

   

  Lisa Kleypas (Liza Kleipas) – dvidešimt vieno istorinio ir šiuolaikinio meilės romano, išversto į keturiolika pasaulio kalbų, autorė. 1985 m. ji tapo grožio konkurso „Mis Masačusetsas“ nugalėtoja, dalyvavo konkurse „Mis Amerika“. Būdama dvidešimt vienų Lisa baigė Velslio koledže politikos mokslus ir išleido savo pirmąjį romaną. Jos knygos netrukus pateko į „New York Times“, „USA Today“ ir „Publishers Weekly“ skelbiamų perkamiausių knygų sąrašus.
  2002 m. Lisa Kleypas apdovanota prestižiniu „Romance Writers of America“ asociacijos RITA prizu. Auksinė statulėlė, pavadinta pirmosios asociacijos prezidentės Ritos Klei Estrados (Rita Clay Estrada) vardu, simbolizuoja meilės romanų rašytojo meistriškumą.


  Iš anglų kalbos vertė Emilija Grigulaitė

  DĖMESIO! Liko paskutiniai šios knygos egzemplioriai. Knygų prekinė išvaizda gali būti šiek tiek pakitusi, bet tai nė kiek nepakeitė pačių istorijų!

  Išleidimo metai: 2015
  352 psl., kietas viršelis
  Formatas: 14,5x21,0x3,2
  ISBN 978-609-406-897-3
   

  Informaciją parengė Svajonių knygos

 • Alternatyvios knygos

  Amanda Quick. Kompanionė
  870
  1200 Sutaupykite 330
  Amanda Quick. Suvedžiotoji
  870
  1156 Sutaupykite 286
  Lisa Kleypas. Kur gimsta svajonės
  870
  1156 Sutaupykite 286
  Lisa Kleypas. Svajojant apie tave

  Ji sustojo prie pavojingo slenksčio – ir tada meilė pašaukė į vidų.

  870
  1156 Sutaupykite 286