Lisa Kleypas. Svajojant apie tave

 • Lisa Kleypas. Svajojant apie tave

  1156
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Pirkdami galite gauti 11,56 taškų.

  Ji sustojo prie pavojingo slenksčio – ir tada meilė pašaukė į vidų.

  Serija
  Jausmų klasika
  Kolekcija
  Istorinis meilės romanas
  Leidimo metai
  2012
 • Ji sustojo prie pavojingo slenksčio – ir tada meilė pašaukė į vidų.

  Sara Filding – įsikūnijęs padorumas. Puikiai išauklėta mergina rašo knygas apie žmones, gyvenančius... nuodėmių ir ydų pasaulyje. Žinių siekimas ir noras gyventi įdomiau atvilioja Sarą iš saugaus Anglijos kaimo į Londoną, kur ji netikėtai susitinka Dereką Kreiveną. Grėslaus grožio ir atšiauraus būdo vyras sužadina Saros smalsumą ir slaptus troškimus.

  Derekas Kreivenas, gimęs be skatiko ir be vardo, sugebėjo iškilti iš paties dugno ir tapti prabangiausių Londono lošimo namų savininku. Netikėtai susiklosčius aplinkybėms jam nenoromis tenka įsileisti Sarą į savo baugų pasaulį. Ši kukli mergina, kupina vidinės stiprybės ir slopinamo geidulingumo, pavergia Dereką ir pabudina jo nuobodžiaujančią širdį.
   

  Lisa Kleypas (Liza Kleipas) – dvidešimt dviejų istorinių meilės romanų, išverstų į dvylika pasaulio kalbų, autorė. 1985 m. ji tapo grožio konkurso „Mis Masačusetsas“ nugalėtoja, dalyvavo konkurse „Mis Amerika“. Būdama dvidešimt vienų Lisa baigė Velslio koledže politikos mokslus ir išleido savo pirmąjį romaną. Jos knygos netrukus pateko į „New York Times“, „USA Today“ ir „Publishers Weekly“ skelbiamų perkamiausių knygų sąrašus.

   

  Iš anglų kalbos vertė Jūratė Žeimantienė

  DĖMESIO! Liko paskutiniai šios knygos egzemplioriai. Knygų prekinė išvaizda gali būti šiek tiek pakitusi, bet tai nė kiek nepakeitė pačių istorijų!

  Išleidimo metai: 2012
  448 psl., kietas viršelis
  Formatas: 14,5x21,0x3,5
  ISBN 978-609-406-361-9

 • Alternatyvios knygos

  Lisa Kleypas. Ir tada atėjai tu

  Ji manė, kad jos širdis saugi, bet...

  1156
  1156