Judith McNaught. Kol nebuvo tavęs

 • Judith McNaught. Kol nebuvo tavęs

  1156
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Pirkdami galite gauti 11,56 taškų.
  Serija
  Jausmų klasika
  Kolekcija
  Istorinis meilės romanas
  Leidimo metai
  2013
 • Kilmingų panelių mokyklos mokytoja Šeridana Bromlei lydi savo mokinę Čerisę Lankaster į Angliją pas sužadėtinį. Pakeliui žavioji globotinė pasprunka.
  Prieplaukoje laukiantis Langfordo grafas Stivenas Vestmorlandas Šeridaną palaiko Čerise ir praneša, kad jos sužadėtinis lordas Berltonas žuvo. Mergina nespėja visko paaiškinti, nes užkliudyta laivo krovinių keltuvo praranda sąmonę.
  Atsipeikėjusi Vestmorlando rūmuose Šeridana nieko neprisimena. Ji apsupta dėmesio, geidžiamiausias Londono jaunikis švelniai laiko už rankos, o mėlynos jo akys veria kiaurai. Visi ją vadina panele Lankaster. Tačiau Šeridana neabejoja tik dėl vieno: jos širdis tirpsta žvelgiant į gražuolį didiką, o prieš akis veriasi nuostabus gyvenimas...


  Jeigu Judith McNaught (Džudita Maknot) būtų taip lengvai, kaip tikėjosi, išmokusi skambinti pianinu, šiandien, ko gero, neturėtume garsios jausmų romanų rašytojos. Judith yra sukūrusi šiuolaikinių ir istorinių romanų, kurių bendras tiražas anglų kalba siekia daugiau kaip 40 milijonų egzempliorių.
  Prieš tapdama rašytoja Judith McNaught dirbo kino filmų režisieriaus asistente, vadovavo įdarbinimo agentūrai. Ji netgi tapo pirmąja moterimi vykdomąja laidų direktore CBS radijo stotyje.
  Pirmoji rašytojos santuoka nebuvo sėkminga. Savo antrąjį vyrą, didžiąją meilę Michaelą McNaught, Judith sutiko dirbdama kino studijoje. Tai Michaelas ją nuolat skatino rašyti, padovanojo naują spausdinimo mašinėlę, palaikė, kai didieji leidėjai atmesdavo jos rankraščius. Porą išskyrė tragiška vyro žūtis. Judith buvo lemta ištekėti trečiąjį kartą. Tačiau ši santuoka nenusisekė. Po skyrybų rašytoja surengė smagų vakarėlį draugams, kad atšvęstų naujo gyvenimo tarpsnio pradžią.
  Šiuo metu Judith McNaught gyvena Friske, Teksaso valstijoje. Ji užsiima labdaringa veikla ir aktyviai palaiko krūties vėžio prevencijos organizacijas.  Iš anglų kalbos vertė Elžbieta Filipavičiūtė

  DĖMESIO! Liko paskutiniai šios knygos egzemplioriai. Knygų prekinė išvaizda gali būti šiek tiek pakitusi, bet tai nė kiek nepakeitė pačių istorijų!

  Išleidimo metai: 2013
  448 psl., kietas viršelis
  Formatas: 14,5x21x4
  ISBN 978-609-406-466-1

  Į pašėlusią jausmų karuselę įsuks ne tik romanas „Kol nebuvo tavęs“, bet ir ankstesnės Judith McNaught knygos apie nepamirštamą Vestmorlandų giminę – „Vitne, mano meile“ ir „Svajonių karalystė“

 • Alternatyvios knygos

  1156
  Lisa Kleypas. Svajojant apie tave

  Ji sustojo prie pavojingo slenksčio – ir tada meilė pašaukė į vidų.

  1156
  Lisa Kleypas. Ir tada atėjai tu

  Ji manė, kad jos širdis saugi, bet...

  1156