Judith McNaught. Svajonių karalystė

 • Kraunamos nuotraukos
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Pirkdami galite gauti 8,7 taškus.
  Kolekcija
  Istorinis meilės romanas
  Serija
  Jausmų klasika
  Leidimo metai
  2012
 • Škotija, XV amžiaus pabaiga, didžiosios riterystės epochos saulėlydis, karų ir nesantaikos metas...
  Dženiferė Merik, jaunutė kilminga škotė pakliūva į Juodojo Vilko, galingo ir žiauraus anglų kario, nelaisvę. Roiso Vestmorlando vardas apipintas gąsdinančiomis legendomis, bet jo gilios pilkos akys neišvys Dženės baimės. Aikštingai gražuolei niekšingo pagrobėjo šaltakraujiškumas ir arogancija – nė motais. Ji nepailsdama priešinasi Roiso valiai, kol vieną naktį šis ima ir ją tvirtai apkabina. Dženiferė pati nepajunta, kaip įsipainioja į viliojantį ir gąsdinantį ambicijų, aistros, ištikimybės ir beatodairiškos meilės voratinklį.
  O juk Dženės svajonių karalystėje turėtų būti ramu ir saugu...

   

  Daugybę skaitytojų sužavėjo „Vitne, mano meile“ – nepamirštama Vitnės Stoun ir Kleitono Vestmorlando meilės istorija. „Svajonių karalystė“ – Vestmorlandų giminės priešistorė.

   

  Apie autorę:
  Jeigu Judith McNaught (Džudita Maknot) būtų taip lengvai, kaip tikėjosi, išmokusi skambinti pianinu, šiandien, ko gero, neturėtume garsios jausmų romanų rašytojos. Judith yra sukūrusi šiuolaikinių ir istorinių romanų, kurių bendras tiražas anglų kalba siekia daugiau kaip 40 milijonų egzempliorių.
  Prieš tapdama rašytoja Judith McNaught dirbo kino filmų režisieriaus asistente, vadovavo įdarbinimo agentūrai. Ji net tapo pirmąja moterimi vykdomąja laidų direktore CBS radijo stotyje.
  Pirmoji rašytojos santuoka nebuvo sėkminga. Savo antrąjį vyrą, didžiąją meilę Michaelą McNaught, Judith sutiko dirbdama kino studijoje. Tai Michaelas ją nuolat skatino rašyti, padovanojo naują spausdinimo mašinėlę, palaikė, kai didieji leidėjai atmesdavo jos rankraščius. Porą išskyrė tragiška vyro žūtis. Judith buvo lemta ištekėti trečiąjį kartą. Tačiau ši santuoka nenusisekė. Po skyrybų rašytoja surengė smagų vakarėlį draugams, kad atšvęstų naujo gyvenimo tarpsnio pradžią.
  Šiuo metu Judith McNaught gyvena Friske, Teksaso valstijoje. Ji užsiima labdaringa veikla ir aktyviai palaiko krūties vėžio prevencijos organizacijas.

   

  Iš anglų kalbos vertė Elžbieta Filipavičiūtė

  DĖMESIO! Liko paskutiniai šios knygos egzemplioriai. Knygų prekinė išvaizda gali būti šiek tiek pakitusi, bet tai nė kiek nepakeitė pačių istorijų!

  Išleidimo metai: 2012
  448 psl., kietas viršelis
  Formatas: 14,5x21x4
  ISBN 978-609-406-416-6

 • Alternatyvios knygos

  Lisa Kleypas. Svajojant apie tave

  Ji sustojo prie pavojingo slenksčio – ir tada meilė pašaukė į vidų.

  Lisa Kleypas. Ir tada atėjai tu

  Ji manė, kad jos širdis saugi, bet...