Lisa Kleypas. Nuodėmių svaigulys (Septinta knyga)

 • Lisa Kleypas. Nuodėmių svaigulys (Septinta knyga)

  900 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Pirkdami galite gauti 9 taškus.
  Serija
  Jausmų klasika
  Kolekcija
  Istorinis meilės romanas
  Miniserija
  Raveneliai. Kilmingųjų aistros
  Autorius
  Lisa Kleypas
  Pavadinimas
  Nuodėmių svaigulys
  Originalus pavadinimas
  Devil in Disguise
  Vertėjas
  Ignė Norvaišaitė Aleliūnienė
  Leidimo metai
  2022
  Puslapių skaičius
  352
  Formatas
  14,5x21,0x2,6 cm kietas viršelis
  ISBN
  978-609-03-0808-0
  Vidutinė įprasta kaina kitose prekybos vietose
  14.3 Eur
 • DĖMESIO! Liko paskutiniai šios knygos egzemplioriai. Knygų prekinė išvaizda gali būti šiek tiek pakitusi, bet tai nė kiek nepakeitė pačių istorijų!

  Londono visuomenėje pasirodo temperamentingieji Raveneliai..
  Ar pavyks jiems išsaugoti savo valdas ir turtus?

  Septintasis knygų serijos Raveneliai. Kilmingųjų aistros romanas

  Aistringas kilmingos našlės ir nuo pavojų bėgančio škoto, kurį kai kas sieja su viena garsiausių Londono šeimų, meilės romanas.

  Ledi Merita Sterling, jauna ryžtinga našlė, vadovaujanti velionio vyro laivybos įmonei, žino, kad Londono visuomenė nekantrauja užklupti ją, įsivėlusią į skandalą. Iki šiol jai pakako sumanumo neįklimpti į nemalonumus. Bet vieną dieną ji sutinka Kierą Makrėjų – stačiokišką viskio varyklos savininką iš Škotijos, ir visi jos planai išgaruoja it dūmas. Merita ir Kieras skirtingi kaip diena ir naktis, bet tarp jų įsižiebia nesutramdoma trauka.

  Vos atvykęs į Londoną, Kieras Makrėjus išsikelia du tikslus. Pirma, neįsimylėti žavingosios ledi Meritos Sterling. Antra, išvengti mirties. Kol kas abu dalykai jam nesiseka.Kieras nesupranta, kodėl kažkas mėgina jį nužudyti, kol įsikišus likimui išaiškėja jo slaptas ryšys su viena įtakingiausių Anglijos šeimų. Gyvenimui verčiantis aukštyn kojomis, Merita tampa vieninteliu žmogumi, kuriuo jis gali pasitikėti. Jų aistra suliepsnoja su tokia kaitra, kokios Meritai dar neteko patirti, ir ji užsigeidžia to, ko Kieras Makrėjus negali suteikti, – bendros ateities. Pavojui artinantis, ji padarys viską, kad išgelbėtų mylimą vyrą... net žinodama, kad jis gali nuvesti į nuodėmę.

  „Puikiai sukurti charakteriai, kibirkščiuojanti aistra, šlakelis kandaus humoro ir iš kojų verčiantis pagrindinis veikėjas. Šis istorinis meilės romanas neabejotinai pradžiugins ištikimus autorės gerbėjus.“ Booklist

  „Skaitytojų dėmesį prikausto nepamirštami, originalūs veikėjai ir smagus siužetas, paskanintas kandžiais dialogais ir kunkuliuojančia aistra. Tačiau labiausiai intriguoja ir žavi stiprūs personažai – dėl to ši knyga verta ypatingos vietos knygų lentynose.“ RT Book Reviews

  Informaciją parengė Svajonių knygos

 • Alternatyvios knygos

  Amanda Quick. Pavojingasis

  Antrasis leidimas

  1200 
  Tessa Dare. Damos ir hercogai (1,2 ir 3 knygos)

  Istorinių meilės romanų serija Damos ir hercogai

  2100 
  Julia Quinn. Seserys Lindon (2 knygos)

  Dviejų knygų serija „Seserys Lindon“

  2700