Lisa Kleypas. Prisiekę meilę įdienojus (5 knyga)

 • Lisa Kleypas. Prisiekę meilę įdienojus (5 knyga)

  1270 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Pirkdami galite gauti 12,7 taškų.
  Serija
  Jausmų klasika
  Kolekcija
  Istorinis meilės romanas
  Leidimo metai
  2016
  Vidutinė įprasta kaina kitose prekybos vietose
  12.70 Eur
 • DĖMESIO! Liko paskutiniai šios knygos egzemplioriai. Knygų prekinė išvaizda gali būti šiek tiek pakitusi, bet tai nė kiek nepakeitė pačių istorijų!

  Penkių knygų serija „Hetavėjai. Laimės paieškos“. Penkta knyga.

  Londono aukštuomenėje daug paslapčių, o dar daugiau slaptų aistrų... Ar ras Hetavėjai savo laimę išrinktųjų pasaulyje?

  Ji puoselėja slaptus lūkesčius...
  Gyvūnų ir visos gamtos mylėtoja Beatričė Hetavėj miške jaučiasi geriau negu pokylių salėje. Kelerius metus iš eilės ji dalyvavo aukštuomenės pobūviuose, tačiau netipiško grožio ir laisvos sielos merginai joks džentelmenas nekrito į širdį. Kita vertus, neatsirado ir norinčių ją rimtai merginti. Beatričė susitaikė su mintimi, kad tikroji meilė – ne jai. O gal atėjo laikas šiai keistuolei liautis svaičiojus ir išsirinkti paprastą vyrą?..

  Jis iš gyvenimo nieko nebesitiki...
  Prieš išeidamas į karą kapitonas Kristoferis Felanas susižavi Beatričės drauge, linksma kokete Prudencija. Jis parašo jai laišką iš fronto ir prisipažįsta, kad karo žiaurumai sužalojo sielą... Kristoferis nenumano, kad jo skausmingi pasakojimai Prudencijai kelia tik nuobodulį. Ir nė neįtaria, jog geraširdė Beatričė pasisiūlė už draugę atsakyti į jo laišką... Susirašinėjimas tęsiasi ir netrukus perauga į sielų draugystę. Kristoferis grįžta namo nusiteikęs vesti mylimą moterį, kurios laiškai padėjo jam išlikti gyvam. Tada išaiškėja nekalta Beatričės apgaulė. Neišsipildžiusi meilė virsta tikra agonija... ir aistra – jos taip pat nenuneigsi.
   

  Lisa Kleypas (Liza Kleipas) – dvidešimt vieno istorinio ir šiuolaikinio meilės romano, išversto į keturiolika pasaulio kalbų, autorė. 1985 m. ji tapo grožio konkurso „Mis Masačusetsas“ nugalėtoja, dalyvavo konkurse „Mis Amerika“. Būdama dvidešimt vienų Lisa baigė Velslio koledže politikos mokslus ir išleido savo pirmąjį romaną. Jos knygos netrukus pateko į „New York Times“, „USA Today“ ir „Publishers Weekly“ skelbiamų perkamiausių knygų sąrašus.
  2002 m. Lisa Kleypas apdovanota prestižiniu „Romance Writers of America“ asociacijos RITA prizu. Auksinė statulėlė, pavadinta pirmosios asociacijos prezidentės Ritos Klei Estrados (Rita Clay Estrada) vardu, simbolizuoja meilės romanų rašytojo meistriškumą.

   

  Iš anglų kalbos vertė Ema Bernotaitė

  Išleidimo metai: 2016
  352 psl., kietas viršelis
  Formatas: 14,5x21,0x3,0 cm
  ISBN 978-609-03-0097-8

   

  Informaciją parengė Svajonių knygos

 • Alternatyvios knygos

  Julia Quinn. Dešimt priežasčių mylėti (3 knyga)

  Trijų knygų serija „Aristokratų meilės istorijos“. Trečia knyga

  1270 
  Judith McNaught. Vitne, mano meile

  Antrasis leidimas

  1200 
  Julia Quinn. Tai nutiko Londone (2 knyga)

  Trijų knygų serija „Aristokratų meilės istorijos“. Antra knyga

  1270 
  Judith McNaught. Tikras stebuklas

  Antrasis leidimas

  1200