Lynne Graham. Kur veda širdis

 • Lynne Graham. Kur veda širdis

  489 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Pirkdami galite gauti 4,89 taškus.

  Net 3 romanai už gerą kainą!

  Serija
  Šilkas
  Kolekcija
  Tauputės biblioteka Plius
  Leidimo metai
  2016
 • Paveldėti su sąlyga

  Ofelija apstulbo sužinojusi senelės testamento sąlygą: kad išsaugotų namus ir numylėtą sodą, ji turi ištekėti už nekenčiamo šeimos priešo Lisandro Metaksio.
  Moterų dėmesio išlepintam graikų turtuoliui Ofelija – tik paprasta mergina, kuri mėgsta kapstytis darže ir vos suduria galą su galu. Bet vedybos su ja Lisandrui atvertų prabangaus senovinio dvaro, kurį jis taip seniai siekia užvaldyti, vartus. Dėl to verta trumpam atsižadėti viengungio statuso.


  Tiesiai į širdį

  Labdaringame madų šou išvydęs dailiąją Ebę rusų turtuolis Nikolajus Arlovas iš karto jos užsigeidžia. Kai mergina ji atstumia, Nikolajus griebiasi kitos taktikos – nusitaiko į lengvai pažeidžiamą Ebės širdį...
  Ebės šeimos verslui iškilo pavojus. Vienintelė jos viltis – Nikolajus. Ji leidžiasi jo suvedžiojama ir šantažuojama. Yra pasiruošusi padaryti viską, ko jis įsigeis.


  Apimtas aistros

  Leandras Karera Markesas, Sandovalio kunigaikštis, yra tikras aristokratas – išdidus ir pasipūtęs... bet kartu toks žavus. Ir kaip ispanų milijardierius galėjo užsigeisti paprastos padavėjos Molės? Vienos nakties nuotykis baigiasi neplanuotai…  Iš anglų kalbos vertė Jonas Vitkūnas/ Lina Kulikauskienė

  DĖMESIO! Liko paskutiniai šios knygos egzemplioriai. Knygų prekinė išvaizda gali būti šiek tiek pakitusi, bet tai nė kiek nepakeitė pačių istorijų!


  Išleidimo metai: 2016
  576 psl., minkštas viršelis
  Formatas: 10,8x18,1x3,5 cm
  ISBN 978-609-03-0047-3

   

  Informaciją parengė Svajonių knygos