Maxine Sullivan. Spindinčios Kalėdos

 • Maxine Sullivan. Spindinčios Kalėdos

  489 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Pirkdami galite gauti 4,89 taškus.

  Net 3 romanai už gerą kainą!

  Serija
  Šilkas
  Kolekcija
  Tauputės biblioteka
  Leidimo metai
  2015
 • Valentis veda

  Australijos magnatas Aleksas Valentis yra priverstas vesti, antraip praras savo verslą. Tačiau paprasta moteris netinka. Įtakingasis vyras siekia išvengti jausmų painiavos, svarbiausia jam – fizinis potraukis.
  Kylanti drabužių modeliuotoja Olivija Kenington atitinka Alekso reikalavimus. Gražuolei beviltiškai reikia pinigų, todėl ji sutiks net su antrąja šios santuokos sąlyga: padovanoti Valenčiams įpėdinį... per metus.


  Valenčio išrinktoji

  Kas priverstų milijonierių mergišių Niką Valentį susituokti su moterimi, kurios nematė metų metus? Žinoma, šantažas. Kad išlaikytų namus šeimos rankose jis privalo vesti tėvo išrinktą moterį Sašą Bleik, kuriai kadaise jautė aistrą. Tačiau jo galvoje kirba klausimas... Kokių motyvų vedama Saša sutiko už jo tekėti?

  Valenčio meilė

  Tėvystė Metui Valenčiui užgožia viską. Nesvarbu, kad buvusi darbuotoja Lana ištisus metus slėpė susilaukusi kūdikio. Jo vaikas nešios Valenčių pavardę... taip pat ir jo motina. Kad ir kokia melagė ir vagilė ji būtų. Ar Metas Valentis jausis auka, kai supras, kad iš jo pavogė patį svarbiausią – širdį?

   


  Iš anglų kalbos vertė Miglė Puzarienė


  Išleidimo metai: 2015
  576 psl., minkštas viršelis
  Formatas: 10,8x18,1x3,5 cm
  ISBN 978-609-406-970-3
   

  Informaciją parengė Svajonių knygos