Penny Jordan. Sicilija, mano meile!

 • Penny Jordan. Sicilija, mano meile!

  489
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Pirkdami galite gauti 4,89 taškus.

  Net 3 romanai už gerą kainą!

  Serija
  Šilkas
  Kolekcija
  Tauputės biblioteka
  Leidimo metai
  2015
 • Penny Jordan miniserija Broliai Leopardžiai

  Įsakmus bučinys

  Priversta paklusti Roko Leopardžio reikalavimui, Džulija Simonds su sūnėnu Džošu netikėtai atsiduria Sicilijoje. Pasirodo, kad vaikas turi turtingų siciliečių šeimos kraujo ir jam dera gyventi Leopardžių namuose.
  Rokas netrunka suprasti, kaip smarkiai klydo palaikęs Džuliją berniuko motina, siekiančia pasipelnyti iš turtingos šeimos. Džulija – jautri ir nepatyrusi mergina, kuri atsidavusi augino žuvusios sesers sūnų. Susižavėjęs Rokas Leopardis pasiūlo Džulijai tapti jo žmona, kad mažasis Džošas turėtų tikrą šeimą!

  Saldus gundymas

  Alesandras Leopardis tiesiog pasiunta sužinojęs, kad jo asmeninį lėktuvą pilotuoja Leonora Tekston. Moterų jis nepriima į darbą: jos pernelyg blaško dėmesį. O Leonora – tikra gražuolė. Paslaptingas milijonierius užsigeidžia, kad ji taptų jo meiluže, bent vienai nakčiai. Bet kai spektaklis virsta gundymu, Alesandras pajunta, kad Leonora jam rūpi labiau, nei įsivaizdavo...

  Švelnus paliepimas

  Anė daugiau nieko neturi, tik savo kūdikį. Tačiau didžiausiam jos gyvenimo turtui iškilo grėsmė. Falkonas Leopardis atvyko pareikalauti teisių į velionio netikro brolio vaiką. Parsivežęs Anę su kūdikiu namo į Siciliją Falkonas pasijunta plėšomas prieštaringų jausmų: jis negali išsižadėti pareigos, bet nebepajėgia tramdyti geismo. Visai čia pat rezgamos pinklės. Kilnusis Falkonas ryžtasi apsaugoti Anę ir jos sūnelį nuo pavojų...


  Iš anglų kalbos vertė Živilė Aleksienė/Vilma Vaičiūnienė/ Laima Juknevičiūtė

  DĖMESIO! Liko paskutiniai šios knygos egzemplioriai. Knygų prekinė išvaizda gali būti šiek tiek pakitusi, bet tai nė kiek nepakeitė pačių istorijų!

  Išleidimo metai: 2015
  576 psl., minkštas viršelis
  Formatas: 10,8x18,1x3,5 cm
  ISBN 978-609-406-894-2
   

  Informaciją parengė Svajonių knygos