Marguerite Kaye. Kova dėl meilės (2 knygos)

 • Kraunamos nuotraukos
  640
  960 Sutaupykite 320
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Pirkdami galite gauti 6,4 taškus.

  Draugystė, patikrinta pačiame Vaterlo mūšyje. Pagarsėję drąsa ir bebaimiškumu, dabar šie vyrai susiduria su didžiausiu iššūkiu – meile!

  Serija
  Svajonių romanai
  Miniserija
  Kova dėl meilės
  Autorius
  Marguerite Kaye
  Leidimo metai
  2017
 • DĖMESIO! Liko paskutiniai šios knygos egzemplioriai. Knygų prekinė išvaizda gali būti šiek tiek pakitusi, bet tai nė kiek nepakeitė pačių istorijų!

  Draugystė, patikrinta pačiame Vaterlo mūšyje. Pagarsėję drąsa ir bebaimiškumu, dabar šie vyrai susiduria su didžiausiu iššūkiu – meile!

  Širdies paslaptys

  Tikroji tiesa apie didvyriškumą
  Karininkui Džekui Tresteinui Vaterlo mūšis liko užmarštyje, jis savo noru nusivilko uniformą. Jei tik galėtų taip pat lengvai atsikratyti ir kankinančių prisiminimų, kuriuos nešiojasi giliai širdyje... Gal žavinga dailininkė prancūzaitė Selestė Marmion suteiks jam taip trokštamą atgaivą?
  Tačiau Selestė turi savo paslapčių ir klausimų, į kuriuos atsakyti gali tik Džekas. Kiekvienas prancūzaitės prisilietimas varo iš proto, ir ji gundo taip rafinuotai, kad gali ištirpdyti net sustingusią Džeko širdį.


  Iš anglų kalbos vertė Ramunė Puzaraitė

   

  Maištinga meilė

  Aistra, dėl kurios verta kovoti!
  Majoras Finlėjus Urkhartas patyrė svaigių akimirkų, kovos lauke susidūręs su drąsia ispanų maištininke Izabela Romero. Po dvejų metų Finlėjus vėl atvyksta į Ispaniją su pavojinga užduotimi ir čia netikėtai sutinka savo maištingąją senjoritą.
  Jis nė nenumano, kad ir Izabela vykdo slaptą misiją. Ir negali atskleisti Finlėjui visos tiesos, kad ir kaip norėtų su juo suartėti. Tačiau Izabela neįvertino Finlėjaus pasiryžimo ją apsaugoti, o kiekvienas šio aistringo škoto bučinys kaitina kraują vis labiau ir verčia atsipalaiduoti.

   

  Iš anglų kalbos vertė Gabrielė Virbickienė

  2017 sausis
  352 psl., minkštas viršelis
  Formatas: 11,5 x 18,5

 • Alternatyvios knygos

  Marguerite Kaye. Maištinga meilė (2 knyga)

  Dviejų knygų serija „Kova dėl meilės“. Antra knyga

  Marguerite Kaye. Širdies paslaptys (1 knyga)

  Dviejų knygų serija „Kova dėl meilės“. Pirma knyga

  330
  480 Sutaupykite 150