Nora Roberts. Meilės architektai (2 knygos)

 • Kraunamos nuotraukos
  800
  1140 Sutaupykite 340
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Pirkdami galite gauti 8 taškus.

  Dviejų knygų serija „Meilės architektai“

  Serija
  Šilkas
  Leidimo metai
  2018
 • Dviejų knygų serija „Meilės architektai“. Pirma knyga

  Tikra Noros Roberts klasika. Du stiprūs, protingi ir talentingi architektai supranta, kad laimę galima rasti tik sugriovus širdį saugančias sienas...

  Pamilti Džekę

  Garsaus architekto Natano Pauelo gyvenimas buvo griežtai suplanuotas, kol vieną dieną, grįžęs namo, jis aptiko nepažįstamą merginą, besimaudančią jo vonioje.
  Džekė Maknamara nesitikėjo, kad jos kuriamo herojaus prototipas iškils jai prieš akis šių namų šeimininko Natano pavidalu. Deja, charakteriu šis vyras visai nepanašus į jos rašomos istorijos herojų, nutrūktgalvį kaubojų. Natanas pernelyg santūrus, tvarkingas ir viską planuojantis. Tikra priešingybė pačiai Džekei – linksmai merginai, linkusiai viską gyvenime išbandyti.
  Tačiau Džekė Maknamara ne veltui pasišovė tapti garsia rašytoja. Ji geba atpažinti puikios meilės istorijos užuomazgas... Tereikia stumtelėti nesusivokiantį herojų tinkama kryptimi. Ne, stumtelėti neužteks, teks imtis ryžtingų veiksmų.

  Iš anglų kalbos vertė Aušra Kaziukonienė

  Jos širdies architektas

  Kai kurie vyrai vien žvilgsniu ar šypsena gali priversti širdį daužytis. Abra Vilson neabejoja – architektas Kodis Džonsonas, su kuriuo ji priversta dirbti prie viešbučio statybų projekto, vienas tokių. Jo gražios akys ir siutinamai patraukli šypsena blaško Abrą, tačiau ji neketina pamesti galvos. Jai nepatinka tokie pasipūtėliai avantiūristai. Jeigu ir leisis bučiuojama, tai tik todėl, kad pati to nori. Jei ir įsivels į neįpareigojantį meilės romaną, tai tik nustačiusi savo taisykles ir sąlygas.
  Abra nenumano, kad Kodis turi kitų planų...

  Iš anglų kalbos vertė Audra Virbalytė

  Išleidimo metai: 2018
  352 psl., minkštas viršelis
  Formatas: 10,8x18,1x2,1 cm

  InformaciIją parengė Svajonių knygos

 • Alternatyvios knygos