Penny Vincenzi. Pagundų metai (3 knyga)

 • Penny Vincenzi. Pagundų metai (3 knyga)

  2490 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Pirkdami galite gauti 24,9 taškus.

  Šeimos sagos LAIKO PINKLĖS paskutinė knyga – beveik 1000 puslapių jaudinančios dramos ir aistringos meilės.

  Serija
  Jausmų klasika
  Leidimo metai
  2018
  Vidutinė įprasta kaina kitose prekybos vietose
  24.90 Eur
 • DĖMESIO! Liko paskutiniai šios knygos egzemplioriai. Knygų prekinė išvaizda gali būti šiek tiek pakitusi, bet tai nė kiek nepakeitė pačių istorijų!

  Penny Vincenzi trilogija „Laiko pinklės“ – įvairialypė kelių šeimos kartų istorija.

  „Pagundų metai“ – paskutinė įspūdingos trilogijos dalis, toliau pasakojanti apie Litonų šeimą, jaunosios kartos gyvenimą, valdžios siekį, aistras ir intrigas jau taikos metais, pasibaigus Antrajam pasauliniam karui.

  Selija Liton beveik pusę amžiaus buvo visuomenės ir literatūros pasaulio pažiba. Tačiau bėgant metams ji sukaupė ir paslapčių lobyną. Atskleistos šios paslaptys pridarytų šeimai daug bėdos. Jos dukters Adelės praeitis – skausminga, sūnui Kitui tenka stoti akistaton su žiauria tiesa, Bartę Miler, kadaise Selijos priglobtą vargšę mergaitę, persekioja rūpesčiai, o ir pačios Selijos gyvenime apstu šešėlių.
  Paslaptis Selija visada akylai saugojo, nes puikiai suprato: jei jos iškils į viešumą, ims gyventi savo gyvenimą, pasklis žaibo greičiu ir pasekmių išvengti nepavyks. Kad ir kaip Selija stengėsi, atrodo, likimas susiruošė atversti visas kortas ir sutraukyti Litonų klaną siejančius saitus.


  Autorės veikėjai atrodo itin autentiški ir sukurti taip kruopščiai, kad romaną galima vadinti ir užburiančia socialine dokumentika, ir nuostabia meilės istorija.
  Family Circle

  Iš anglų kalbos vertė Monika Šiudeikytė

  Išleidimo metai: 2018
  960 psl., kietas viršelis
  Formatas: 14,5x21,0x6,4 cm
  ISBN 978-609-03-0423-5

  Informaciją parengė Svajonių knygos