Penny Vincenzi. Nepaisant išbandymų (2 knyga)

 • Penny Vincenzi. Nepaisant išbandymų (2 knyga)

  1300 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Pirkdami galite gauti 13 taškų.

  Šeimos sagos LAIKO PINKLĖS antra knyga – beveik 1000 puslapių jaudinančios dramos ir aistringos meilės.

  Serija
  Jausmų klasika
  Leidimo metai
  2017
  Vidutinė įprasta kaina kitose prekybos vietose
  24.90 Eur
 • DĖMESIO! Liko paskutiniai šios knygos egzemplioriai. Knygų prekinė išvaizda gali būti šiek tiek pakitusi, bet tai nė kiek nepakeitė pačių istorijų!

  Penny Vincenzi trilogija „Laiko pinklės“ – šiuolaikinis šedevras.

  „Nepaisant išbandymų“ – antrasis įspūdingos trilogijos apie Litonų dinastiją romanas, įtraukiantis į aukštuomenės intrigų, skandalų ir kūniškų pagundų kupiną pasaulį ir nukeliantis iš hedonistinio XX amžiaus trečiojo dešimtmečio į nacių iškilimo ir Antrojo pasaulinio karo laikus.

  Ledi Selija Liton drąsiai gali savimi didžiuotis. Per dvidešimt metų ši valinga, aštraus proto moteris kartu su vyru Oliveriu žinomą Londono leidyklą pavertė tikra leidybos imperija. Tačiau jos šeimos gyvenimas yra kur kas chaotiškesnis. Jai vis sunkiau kontroliuoti savo vaikus, žengiančius į suaugusiųjų pasaulį.
  Leidykloje pradėjęs dirbti vyriausiasis sūnus Džailsas nepateisina motinos lūkesčių ir kelia jai tik nusivylimą. Talentingoji Bartė Miler, Selijos išauginta kaip tikra dukra, sprunka toli už Atlanto, tarsi norėtų atsiriboti nuo Litonų šeimos. Ambicinga mergina pavargo jaustis dėkinga – ji nori visko pasiekti savo jėgomis. O štai Selijos gražuolės dvynės dukros Adelė ir Venecija vėjavaikiškai tebesimėgauja prašmatniu gyvenimu. Sulaukusios aštuoniolikos jos nė neįsivaizduoja, kad galėtų būti kitaip, kol susiduria su likimo kaprizais. Selijos numylėtinis jaunėlis Kitas kone tobulas, bet ima ir įsimyli visai sau netinkamą merginą.
  Jų visų planus ir jaunatviškas svajones grasinasi sujaukti artėjantis karas. Jaunajai Litonų kartai teks gyventi nerimo ir siaubo persmelktu laiku, bet, nepaisant visų išbandymų, stengtis išlikti, kurti ir mylėti.

  Audringas, kelias kartas, tris dešimtmečius ir du žemynus aprėpiantis romanas. Įtaigus, gundantis žodį puikiai valdančios autorės sukurtas pasaulis kupinas įtikinamų personažų, šypseną keliančių ekscentrikų ir manipuliuotojų.
  Options

  Iš anglų kalbos vertė Rita Šiudeikytė

  Išleidimo metai: 2017
  960 psl., kietas viršelis
  Formatas: 14,5x21,0x6,4 cm
  ISBN 978-609-03-0290-3

  Informaciją parengė Svajonių knygos