Regina Kyle. Nenugalima aistra (2 knyga)
Regina Kyle. Nenugalima aistra (2 knyga)
Pirkdami galite gauti 4,3 taškus.Keturių knygų serija „Viliojimo menas“. Antra knyga
SerijaSvajonių romanaiLeidimo metai2017Vidutinė įprasta kaina kitose prekybos vietose4.3 Eur-
DĖMESIO! Liko paskutiniai šios knygos egzemplioriai. Knygų prekinė išvaizda gali būti šiek tiek pakitusi, bet tai nė kiek nepakeitė pačių istorijų!
Keturių knygų serija „Viliojimo menas“. Antra knyga
Pagunda prieš akis.
Geibas Nelsonas galėtų tapti puikiu apygardos prokuroru, tereikia pagerinti jo įvaizdį, kad rinkėjai pultų balsuoti. Devinė Padila gali padėti jam atskleisti savo žavesį ir patrauklumą, bet tik mainais už profesionalią teisinę pagalbą ieškant dingusio brolio. Geibui ne prie širdies tokios merginos, bet kažkodėl jį nenugalimai traukia prie Devinės. Ir nesvarbu, tai padeda jo įvaizdžiui ar ne.
Devinė mano, kad jai bus lengva laikytis susitarimo sąlygų. Deja, Geibas – vienas iš patraukliausių Manhatano išpuikėlių, o nuo jo bučinių ji išsyk užsiliepsnoja. Tačiau kiekvienoje sutartyje visada kas nors įrašoma smulkiu šriftu. Jų dalykiniams santykiams tampant vis malonesniems, Devinė supranta, kad sielos parduoti neteks... tik širdis jau nebebus laisva.Ankstesnis trijų knygų serijos Viliojimo menas romanas:
R Kyle. Jausmų uždanga, 2017 gegužė (Nikas ir Holė)Iš anglų kalbos vertė Virginija Elena Stakienė
2017 gegužė
320 psl., minkštas viršelis
Formatas: 10,8 x 18,1
ISBN 978-609-03-0206-4Informaciją parengė Svajonių knygos
Alternatyvios knygos