Sarah Addison Allen. Saldumynų karalienė

 • Sarah Addison Allen. Saldumynų karalienė

  753 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Pirkdami galite gauti 7,53 taškus.
  Serija
  Indigo
  Leidimo metai
  2009
 • Dvidešimt septynerių metų Džousė Cirini tikrai žino tris dalykus: žiema gimtajame Šiaurės Karolinos miestelyje – nuostabiausias metų laikas, ji pati – tik apgailėtinas gražuolės motinos šešėlis, o saldumynai gardžiausi tada, kai valgomi pasislėpus spintoje.
  Džousė nuobodžiai leidžia dienas namuose, kur vienintelė jos paguoda – kalnai saldėsių ir jausmų romanai. Bet kartą spintoje aptikta įsibrovėlė, aptriušusios kavinės padavėja Dela Li, priverčia ją keistis – juk laimingos moterys tokių spintų neturi.
  Delos Li pastūmėta Džousė susibičiuliauja su knygų persekiojama Kloje, kepančia gardžiausius sumuštinius miestelyje, ir pamažu atranda pasaulį, kuriame raudona spalva turi stebuklingų galių, aistra būna tokia stipri, kad nuo karščio užverda virdulys, o meilė užklumpa netikėtai. Netgi ją.
   


  Saldumynai ir magija, be abejo, pakerės net ir pačią skeptiškiausią širdį.
  Susan Elizabeth Phillips


  Sarah Addison Allen knyga „Saldumynų karalienė“ 2008 m. pelnė žurnalo Romantic Times apdovanojimą už geriausią moterų grožinės literatūros kūrinį. Nepriklausoma JAV pietinių valstijų knygų pardavėjų sąjunga šį romaną nominavo apdovanojimui už geriausią 2009 m. grožinės literatūros kūrinį.


  „Saldumynų karalienė“ – pikantiška kelionė į pasaulį, kuriame ne viskas yra taip, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. It saldainiukai, kuriems neįmanoma atsispirti – ranka pati tiesiasi prie jų, taip ir ši knyga: perskaitęs bent vieną Sarah Addison Allen magiškos knygos puslapį, nebepaleisi jos iki pat pabaigos.
  Carol Haggas, Booklist

  Kerinti dovana... tarsi dailus spalvingų ledinukų ir karamelių indas, kuriame randame stebuklų ir paslaptingų nuotykių, viskas pagardinta antgamtiniais reiškiniais, kurių poveikis – neįtikėtinas. Žodžiai „miela“, „žavi“, „smagi“ – per menki tokiai puikiai knygai apibūdinti.
  Publishers Weekly

  „Saldumynų karalienėje“ autorė įžvalgiai ir nuoširdžiai nagrinėja žmonių tarpusavio santykius. Ši knyga – kaip desertas, kurį valgydamas burbi, kad pernelyg saldu, bet vis tiek suryji akimirksniu.
  Entertainment Weekly

   

  DĖMESIO! Liko paskutiniai šios knygos egzemplioriai. Knygų prekinė išvaizda gali būti šiek tiek pakitusi, bet tai nė kiek nepakeitė pačių istorijų!

  Iš anglų kalbos vertė Ema Bernotaitė


  Išleidimo metai: 2009
  320 psl., minkštas viršelis su atvartais
  Formatas: 12,5x19,5 cm
  ISBN 978-609-406-054-0
   

 • Alternatyvios knygos

  Sarah Addison Allen. Sodo kerai

  Kvepianti knyga. Tereikia patrinti viršelį ir pajausi šios istorijos kvapą

  953