Serdar Ozkan. Rožės balsas

 • Serdar Ozkan. Rožės balsas

  634 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Pirkdami galite gauti 6,34 taškus.
  Serija
  Indigo
  Leidimo metai
  2008
 • „Rožės balsas“ – Rytų ir Vakarų kultūrų skirtumus bei filosofijas aprėpianti alegorinė pasaka – kelionė į save, ieškojimai ir atradimai, skatinantys siekti individualumo ir tikėti savimi. Puiki filosofinė istorija kaip reta poetiška, paliečianti žmogiškosios būties gelmes ir nuvedanti skaitytoją į Turkiją. Nuostabi sielos kelionė, kurioje persipina „Alchemiko“ misticizmas, „Džonatano Livingstono Žuvėdros“ lyriškumas ir „Mažojo princo“ magija.

  Autorius atrado įdomių sąsajų tarp Vakarų pasaulio mitologiškumo ir Rytų misticizmo. Jis kuria šių skirtingų pasaulių lydinį, kol galiausiai paskandina skaitytoją klausimų jūroje. „Rožės balsas“ – daugiau nei romanas. Tai vadovas, galintis padėti mums išgirsti savo širdies balsą.
  Hami Cagdas, žurnalo redaktorius

  „Rožės balsas“ kviečia mus kelionėn į svajonių pasaulį. Knyga paliečia skaitytojo, praradusio gyvenimo džiaugsmą ir nebepastebinčio tikrųjų vertybių, sielos stygas, primindama apie jo paties „dingusią rožę“.
  Ayse Olgun, žurnalistas

  „Rožės balsas“ – plačiai pripažintas tarptautinis bestseleris, išverstas į 25 kalbas ir išleistas 30 šalių, dažnai lyginamas su Antuano de Sent-Egziuperi „Mažuoju princu“, Ričardo Bacho „Džonatanu Livingstonu Žuvėdra“ ir Paulo Koelo „Alchemiku“.


  Iš anglų kalbos vertė Ema Bernotaitė

  DĖMESIO! Liko paskutiniai šios knygos egzemplioriai. Knygų prekinė išvaizda gali būti šiek tiek pakitusi, bet tai nė kiek nepakeitė pačių istorijų!

  Leidimo metai: 2008
  192 psl., minkštas viršelis su atvartais
  Formatas: 12,5x19,5 cm
  ISBN: 978-9955-817-52-9