Shannon Stacey. Kovalskiai (5 knygos)

 • Shannon Stacey. Kovalskiai (5 knygos)

  3000 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Pirkdami galite gauti 30 taškų.


   

  Serija
  Laisvalaikio parkas
  Miniserija
  Kovalskiai
  Autorius
  Shannon Stacey
  Originalus pavadinimas
  The Kowalskis
  Leidimo metai
  2021-2022
  Vidutinė įprasta kaina kitose prekybos vietose
  50,50 Eur
 • Nepraleiskite naujos New York Times bestselerių autorės Shannon Stacey šiuolaikinių meilės romanų serijos – ją skaitant ne tik pagerės nuotaika, bet ir norėsis kvatoti balsu.

  Shannon Stacey. Tik tavo

  Knygų serija Kovalskiai. Pirma knyga

  Dar viena galimybė užbaigti tai, ką pradėjo...

  Kerės Daniels viršininkė sužino, kad viena geriausių jos darbuotojų labai artimai pažinojo atsiskyrėlį perkamiausių siaubo trilerių autorių Džo Kovalskį, ir priverčia Kerę rinktis: gauti interviu arba ieškotis naujo darbo.
  Džo niekada nepamiršo pirmosios merginos, sudaužiusios jam širdį, todėl išgirdęs, kad Kerė grįžo į miestelį ir nori jį susirasti, pasijunta suintriguotas. Jis pateikia įžūlų pasiūlymą: vykti su jo šeima į kasmetinę stovyklavimo išvyką, o už kiekvieną kartu praleistą dieną Kerė galės užduoti po vieną klausimą.
  Džo ir Kerės tarpusavio trauka tokia pat stipri kaip purškalas nuo vabzdžių gamtoje, bet Džo sesuo vis dar nori atkeršyti už sudaužytą brolio širdį. Kas galėjo numanyti, kad šiek tiek šantažo, didžiulės šeimos bruzdesys ir karštos romantiškos akimirkos privers Kerę prisiminti senąją svajonę apie Kerės ir Džo ilgai ir laimingai?


  „Tobulas šiuolaikinis meilės romanas!“
  RT Book Reviews

  Shannon Stacey. Su tavimi - amžinai

  Knygų serija Kovalskiai. Antra knyga

  Ar po vienos nakties nuotykio galima sukurti laimingą šeimą?

  Baro savininkas Kevinas Kovalskis yra pratęs, kad moterys ir merginos nuolat palieka jam savo telefono numerius. Tačiau pastaruoju metu vis dažniau pasvajoja apie tą vienintelę, o ne vienos nakties panelę. Ir štai akiratyje pasirodo Betė Hansen.
  Gal Kevinas ir Betė pradėjo ne ta koja – po aistringo pasimatymo vienam iš jų teko gėdingai sprukti. Tačiau Kevinas jaučia, kad juos sieja kai kas daugiau nei vienos nakties nuotykis. Ypač, kai paaiškėja, kad Betė laukiasi.
  Kevinas gal ir yra pasirengęs žengti toliau, tačiau Betė nenori užmegzti rimtų santykių su moterų numylėtiniu, nors ir labai patraukliu.
  Kevinui teks gerokai pasistengti, kad įtikintų ją nueiti į antrą pasimatymą.
   

  „Seksualu, šmaikštu ir be galo malonu.“
  Fresh Fiction

  Iš anglų kalbos vertė Neringa Lekandrė

  Išleidimo metai: 2021
  320 psl., kietas viršelis
  Formatas: 13,0x20,5x2,7 cm
   

  Shannon Stacey. Niekam tavęs neatiduosiu

  Knygų serija Kovalskiai. Trečia knyga

  Meilė aplanko, kai mažiausiai to tikiesi...

  Emai Šo reikia nedelsiant susirasti vyrą! Ne, meilės jai netrūksta – yra per daug užsiėmusi savo aplinkos tvarkymo įmonės reikalais. Tačiau į miestelį atvyksta senelė Šo ir jai tikrai kils klausimų dėl (nesamų) Emos santykių.

  Šonas Kovalskis, vos baigęs tarnybą kariuomenėje, pasamdomas laikinai pabūti netikru Emos sužadėtiniu. Šonui šis spektaklis nepatinka, bet neramios sielos brunetė jį traukia kaip medus. Jei kokį kartelį ir pasibučiuos – niekas nenukentės. Jis tikrai neketina įsimylėti moters, giliai įleidusios šaknis miestelyje, kuriame pats neketina pasilikti. Tačiau nekalti bučiniai įžiebia karštą meilės ugnį, ir Ema su Šonu staiga ima manyti, kad gudrus planas gali baigtis ilgai ir laimingai...
   

  „Šis šiuolaikinis meilės romanas kupinas žavesio, jausmingumo, išminties ir išties yra nenuspėjamas.“
  „Heart to Heart“, BN.com
   

  Shannon Stacey. Viskas, ko reikia

  Knygų serija Kovalskiai. Ketvirta knyga

  Dėl moters jis nepasiliks vienoje vietoje, o ji nesivaikys jokio vyro...

  Mičas Kovalskis gyvena ant lagaminų – ir jam tai patinka. Be to, nuolat keliaudamas darbo reikalais jis gąsdina moteris, kurios kitu atveju bandytų jį supančioti. Vis dėlto kai Mičas yra pakviečiamas namo pagelbėti šeimos sodyboje, jį labai sudomina miestelio naujakurė, atkakliai tvirtinanti, kad jai nereikia vyro. Jei Mičas kam ir negali atsispirti, tai iššūkiui.Po klajokliškos vaikystės Peidžė Salivan pagaliau įleido šaknis. Pasiryžusi pati atsistoti ant kojų, ji vadovaujasi posakiu Vyrai yra prabanga, o ne būtinybė. Tačiau kai jos užkandinėje ant kėdės įsitaiso aukštas, tamsus, karštas vyrukas ir pasiūlo šešias savaites išdaigų, Peidžė negali atsispirti.

  Juodu puikiai tinka trumpalaikiam romanui be įsipareigojimų. Bet tik tol, kol abu supranta, kad šis išdykėliškas nuotykis nėra atsitiktinis...
   

  „Shannon Stacey knygos suteikia būtent tai, ko mes tikimės iš šiuolaikinių meilės romanų... Jaučiuosi saugiai, kad kiekvienąkart, paėmusi Stacey knygą, perskaitysiu ką nors linksmo, seksualaus ir malonaus.“
  Jane Litte „Dear Author“
   

  Išleidimo metai: 2022
  320 psl., kietas viršelis
  Formatas: 13,0x20,5x2,3 cm

   

  Shannon Stacey. Kam lemta išsipildyti

  Knygų serija Kovalskiai. Penkta knyga

   

  Antra galimybė pirmajai meilei?

  Baigęs koledžą Rajanas Kovalskis, nenorėdamas stebėti, kaip Lorena Karpenter kankinasi ištekėjusi už kito vyro, nusprendžia išvykti iš Meino valstijoje įsikūrusio Vitfordo miestelio. Tačiau ateina diena, kai jo broliams ir seseriai prisireikia Rajano pagalbos – būtina gelbėti šeimos valdomus „Šiaurinės žvaigždės“ svečių namus. Atvykęs jis ir vėl pažvelgia savo praeičiai į akis. Pasirodo, kad svečių namus terorizuojantis vandalas yra Lorenos sūnus...
  Lorenai mažiausiai reikia, kad Rajanas Kovalskis vėl atsirastų jos gyvenime. Su kartėlio kupinu buvusiu sutuoktiniu ir paaugliu sūnumi jai ir taip pakanka vyrų keliamų rūpesčių. Tačiau jos sūnui Nikui laikas išmokti, koks elgesys yra tinkamas, o koks – ne. Net jei dėl to Lorenai teks kiekvieną dieną lydėti Niką iki pat Rajano durų, kad atlygintų padarytą žalą.
  Kasdien bendraudami Lorena ir Rajanas pajunta atgyjantį potraukį, ir tai vis sunkiau neigti. Tačiau ar keli karšti bučiniai gali ištrinti praeitį ir suteikti antrą galimybę pirmajai meilei?

   

  Informaciją parengė Svajonių knygos