Susan Mallery. Kalifornijos merginos

 • Susan Mallery. Kalifornijos merginos

  500 
  1290  Sutaupykite 790 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Pirkdami galite gauti 5 taškus.
  Serija
  Laisvalaikio parkas
  Autorius
  Susan Mallery
  Pavadinimas
  Kalifornijos merginos
  Vertėjas
  Renata Vereikienė
  Leidimo metai
  2020
  Puslapių skaičius
  416
  Formatas
  14,5x21,0x3,2 cm, kietas viršelis
  ISBN
  978-609-03-0627-7
  Vidutinė įprasta kaina kitose prekybos vietose
  12.90 Eur
 • DĖMESIO! Liko paskutiniai šios knygos egzemplioriai. Knygų prekinė išvaizda gali būti šiek tiek pakitusi, bet tai nė kiek nepakeitė pačių istorijų!

  Ryški Kalifornijos saulė mažai tedžiugina tris seseris, nes visos jos tą pačią savaitę buvo paliktos mylimųjų...

  Finola – populiari Los Andželo televizijos ryto laidos vedėja. Prieš pat tiesioginę laidą sužinojusi, kad vyras jai neištikimas, ji sugeba susitvardyti ir kaip niekur nieko bendrauti su vyro meiluže – jauna popmuzikos pasaulio žvaigžde. Finola slapstosi nuo žurnalistų, apsimetinėja esanti abejinga vyro neištikimybei, tačiau iš sielvarto jai plyšta širdis.

  Didelio čia daikto, kad Zenę metė vaikinas. Jis jai nelabai ir patiko. Aplinkiniai spaudžia susirasti porą, bet ji  mieliau laisvalaikiu plaukiotų banglente. Daug nesvarsčiusi Zenė sutinka geriausiai draugei išnešioti kūdikį –  šiaip ar taip, jos įsčios laisvos, kaip ir širdis.

  Tai ji per žema, tai per stora, tai nelabai graži – jaunėlė Elė įprato būti nepastebima, bet net ji nesitikėjo būti palikta sužadėtinio prieš pat vestuves. Ir jam nė neužteko drąsos pačiam pranešti – atsiuntė brolį.  Kaip tyčia, Danielis vis ateina paguosti Elės, siūlosi jai padėti...

  Seserys drauge įveiks sunkumus ir atvers naują gyvenimo puslapį, o skaitytojai pasiners į meilės, žavesio ir subtilaus humoro kupiną pasaulį.

  Informaciją parengė Svajonių knygos

 • Alternatyvios knygos