Susan Mallery. Ten, kur laukia meilė (2 knygos)

 • Susan Mallery. Ten, kur laukia meilė (2 knygos)

  2400 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Pirkdami galite gauti 24 taškus.

  Dviejų knygų serija „Ten, kur laukia meilė“

  Serija
  Laisvalaikio parkas
  Leidimo metai
  2018
  Vidutinė įprasta kaina kitose prekybos vietose
  24,00 Eur
 • DĖMESIO! Liko paskutiniai šios knygos egzemplioriai. Knygų prekinė išvaizda gali būti šiek tiek pakitusi, bet tai nė kiek nepakeitė pačių istorijų!

  Dviejų knygų serija „Ten, kur laukia meilė“

  Tu vienintelė

  Džilė Stratern išvyko iš gimtojo miestelio paviliota spindinčio didmiesčio pažadų ir susikūrė pavydėtiną gyvenimą. Tapo garsia advokate, ištekėjo už mylimo vyro. Viskas puikiai klojosi, kol vieną dieną ji užtiko savo mylimąjį... nepalankiomis aplinkybėmis.
  Sugriuvus didiesiems gyvenimo planams, Džilė grįžta į apsnūdusį Los Lobosą ir prisiglaudžia po ekscentriškos tetos sparneliu. Tačiau ramybė idiliškame pakrantės miestelyje apgaulinga. Vos įsikūrusi Džilė susitinka Maką Kendriką, paauglystės laikų meilę. Kadaise buvęs pašėlęs jaunuolis tapo rimtu miestelio šerifu, besirūpinančiu savo dukra.
  Džilė dar prisimena, kaip skaudžiai jis ją nuvylė, bet ankstesnė trauka niekur nedingo. Tik kaip nuvogti laiko pasimatymams, kai tenka nuolat sukti galvą dėl priekabaus socialinio darbuotojo, širstančių buvusiųjų, besiožiuojančios aštuonmetės, keistų miestelėnų bylų?..

  Iš anglų kalbos vertė Eglė Gaivenytė
   

  Greisės svajonė

  Būdama keturiolikos Greisė galėjo padaryti viską dėl savo meilės – mokyklos blogiuko Railio. Desperatiškos pastangos pelnyti žavaus aštuoniolikmečio dėmesį pavertė ją miestelio pašaipų objektu. Daugybę metų Greisė nenorėjo net kojos kelti į Los Lobosą. Tačiau miestelio gyventojai jos anaiptol nepamiršo. Greisė – tikra legenda. Atvykusi į sesers vestuves ji netrunka tuo pati įsitikinti. Ir labai greitai vėl susiduria su savo pirmąja meile.
  Railis Vaitfildas surimtėjo: grįžo gyventi į Los Lobosą ir net planuoja tapti meru. Jis jau pelnė rinkėjų palankumą. Tikslas, rodos, ranka pasiekiamas, bet vieną vakarą prie jo namų ima ir išdygsta „pamišėlė Greisė“. Railis supranta: nuolatinės akistatos su šia kadaise jį persekiojusia mergina tikrai nepadės tapti respektabiliu miestelėnu. Nuojauta pasitvirtina – kažkas imasi juodinti ne tik jį, bet ir Greisę.
  Ar grumiantis su intrigomis atsiras laiko meilei?

  Iš anglų kalbos vertė Ignė Norvaišaitė-Aleliūnienė

  Informaciją parengė Svajonių knygos

 • Alternatyvios knygos

  Nora Roberts. Meilės architektai (2 knygos)

  Dviejų knygų serija „Meilės architektai“

  1140 
  Susan Wiggs. Vasara, kai jis sugrįžo

  Susan Wiggs yra viena atidžiausių širdies istorijų pasakotojų.

  1199