Dievinančioms italus ir viską, kas itališka

 • Dievinančioms italus ir viską, kas itališka

  3241
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Pirkdami galite gauti 32,41 taškus.
  Serija
  Svajonių romanai
  Leidimo metai
  2014
 • Carol Marinelli
  Paslapčių našta

  Verslas ir malonumai. Ką pasirinks Korečių mergišius?
  Asmeninė asistentė Ela niekuomet nesirodo be savo Santo rankinės. Ne, tai ne naujausias dizainerių kūrinys – privaloma turėti aprangos detalė. Ši rankinė talpina visą reikiamą amuniciją, kuri padėtų ištaisyti padėtį, jei kartais jos bosas Santas Koretis iškrėstų ką nors nenuspėjamo.
  Bet šiandien jokie rankinėje esantys saulės akiniai nepaslėps tamsių šešėlių Santo akyse.
  Skandalas įsiplieskė. Santo šeima žlugusi. Jo brolis kankinasi kalėjimo vienutėje, o didžiuosiuose kino ekranuose ką tik pasirodžiusį filmą kritikai sumalė į miltus. Dabar Santas tenori vieno – truputėlį švelnumo ir meilės. Ar Ela ir šįkart ras tinkamą sprendimą? Juk jos širdis nėra Santo rankinės dalis.

   

  Sarah Morgan
  Kvietimas nusidėti

  Pagautas ir suviliotas. Nėra nieko pavojingesnio už maištingąjį Koretį.
  Teilorė Karmaikl labiau už viską brangino savo nepriekaištingą reputaciją, kurią kūrė metų metus. Bet štai – vienas susitikimas su Luku Korečiu, butelis svaigaus šampano, seksuali suknelė, ir paparacai jau seka jos pėdomis.
  Šaltas, ramus ir erzinamai atšiaurus Lukas atrodo visiškai abejingas. Jo veidas pirmajame laikraščio puslapyje rėkte rėkia: ji man per menka žuvelė. Tai įsiutina Teilorę. Lukas galėjo užčiaupti spaudos atstovus, bet to nepadarė. Ką gi, šį kartą Teilor pati padiktuos antraštes.
  Blogas berniukas Lukas Koretis veda kino ekranų sireną Teilorę Karmaikl.

   

  Abby Green
  Kaltės šešėlis

  Priversta ir pasiryžusi... atleisti Korečiui.
  Valentina Feranti ilgai kaltino nutrūktgalvį Džijų Koretį dėl savo brolio mirties. Atsisveikino su juo prieš daugelį metų, trenkdama durimis ir keikdama savo jaunatvišką susižavėjimą.
  Dabar Valentinai reikia pagalbos: ji bankrutavo ir dar buvo apšmeižta gėdingai pagarsėjusios Karmelos Koreti. Ir tik vienas žmogus galėtų jai padėti... su jos praeitimi susijęs mįslingas vyras, kurio žalios akys, spindinčios kalte, apgailestavimu ir aistra, viliote vilioja.
  Ji gal ir ras jėgų paprašyti pagalbos, bet ar įstengs pasipriešinti jo iškeltoms sąlygoms?

   

  Kate Hewitt
  Paveldėta gėda

  Nekenčiamas ir gėdingas. Tik viena naktis su Korečiu.
  Andželą Koretį per gyvenimą veda vienintelė aistra – kerštas. Šis patrauklus beširdis siekia tik vieno: sunaikinti Korečių dinastiją – šeimą, kuri jį taip žiauriai atstūmė ir atėmė paveldėjimo teisę.
  Bet praeityje buvo ir kai kas gero – nuostabaus grožio mergina. Vieną naktį ji jam suteikė tai, ko labiausiai reikėjo... o auštant jis ją paliko. Pasiekęs pačią viršūnę ir tapęs galingu žmogumi Andželas vėl yra priverstas žiūrėti į tas nuostabias akis ir atsakyti už savo klaidas.

   

  Sharon Kendrick
  Nuplėšta garbė

  Impulsyvi ir nesustabdoma. Ar pavyks šeichui sutramdyti Koreti?
  Roza Koreti negali pamiršti vienintelės neapdairios nakties, kurią ji praleido su Kulalu, kai pamynusi gėdą atsidavė netramdomai aistrai. Dabar šis kietaširdis nori ją valdyti.
  Roza per ilgai buvo gera mergaitė, kad pabėgusi iš vieno auksinio narvelio savo noru užsidarytų kitame. Kad ir kaip ryškiai šis spindėtų. Bet kuo labiau Roza priešinasi, tuo karščiau Kulalo venose kunkuliuoja kraujas – vyras nežada atsitraukti.
  Ar arogantiškasis šeichas, apakintas deginančios aistros, įstengs susitaikyti su impulsyvia Koreti prigimtimi?

   

  Lynn Raye Harris
  Apgaulinga kaukė

  Sutrypta ir pamiršta. Ar jis pajėgs neprisileisti Koreti?
  Zakas Skotas pašoka pabudęs nuo košmaruose nuaidėjusių šūvių. Ir tik išsibudinęs supranta, kad yra ne reaktyviniame lėktuve, o tamsiame kambaryje ir prie savęs glaudžia šiltą Lijos Koreti kūną. Zaką supykdo merginos jam rodomas gailestis.
  Metų metus visų užmiršta Lija Koreti slėpė skausmą. Todėl ji geriau nei kas kitas geba atpažinti Zako akyse tūnančius šešėlius. Tačiau deginanti Zako aistra, kuri ją tiesiog įkalina, – šis tas naujo. Ar jai pavyks išbūti be apgaulingos kaukės taip ilgai, kad Zakas spėtų pamatyti tikrąjį jos veidą?

   

  Caitlin Crews
  Išbandymas skandalu

  Įsiutęs ir grėsmingas. Mesti iššūkį Korečiui...
  Jis buvo paliktas prie altoriaus, suplanuota santuoka žlugo. Aleksandrui Korečiui teko sprukti nuo paparacų ir nepadorių antraščių pirmuosiuose spaudos puslapiuose į savo jachtą ir ten mėginti išsilaižyti žaizdas.
  Tačiau laive, apsirengusi patarnautojos drabužiais, sukiojasi Elena – moteris, kuri prieš pusmetį sudaužė jam širdį. Elena... Aleksandro priešo trofėjus, kurio jam nevalia liesti. Laimei, jūroje galioja kitos taisyklės ir Aleksandras ketina gauti tai, ko nori. Tačiau net ir Koretis privalėtų žinoti: aistra turi savo kainą.

   

  Maisey Yates
  Geisti draudžiama

  Įžūlus ir gundantis. Trokšti Korečio.
  Bėgdama per bažnyčią Alesė Batalija atrodė tarsi vizija balta suknele. Ji paliko sužadėtinį prie altoriaus, tikėdamasi, kad ją atsivys jo pusbrolis Matėjus Koretis. Deja, Matėjus nežinojo... kad ji laukiasi nuo jo vaikelio.
  Dviejų mylinčių širdžių niekas neperspėjo, kad kelyje į laimę teks įveikti tiek daug išbandymų: uždraustą aistrą, įtakingos šeimos intrigas, baimę dėl netikėto nėštumo ir tamsias paslaptis.

   

  Iš anglų kalbos vertė Ignė Norvaišaitė-Aleliūnienė


  320 psl., minkštas viršelis
  Formatas: 10,8 x 18,1

 • Alternatyvios knygos

  Devynios gyvybės. Nebijančiai – pavojų ir meilės

  3 romanai už ypatingai gerą kainą!

  1563