Diane Gaston. Skandalingieji Samerfildai (4 knygos)

 • Diane Gaston. Skandalingieji Samerfildai (4 knygos)

  1920 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Pirkdami galite gauti 19,2 taškų.

  Keturių knygų serija „Skandalingieji Samerfildai“.

  Serija
  Svajonių romanai
  Leidimo metai
  2017
  Vidutinė įprasta kaina kitose prekybos vietose
  19.2 Eur
 • DĖMESIO! Liko paskutiniai šios knygos egzemplioriai. Knygų prekinė išvaizda gali būti šiek tiek pakitusi, bet tai nė kiek nepakeitė pačių istorijų!

  Jų meilė nepavaldi laikui ir nepaklūstanti jokioms taisyklėms.

  Meilės supančioti

  Vieną dieną paslaptingasis Markas Glenvilis išgelbėja Tesą Samerfild nuo pražūties. Ir merginos gyvenimas pasikeičia negrįžtamai. Ieškodami, kur pasislėpti nuo lietaus, jie aptinka apleistą trobelę ir praleidžia ten naktį, šildydamiesi vienas kito glėbyje.
  Kai juos suranda vienus trobelėje, aukštuomenė pradeda plakti liežuviais. Markas supranta privaląs vesti Tesą – tik taip galės nutildyti piktus gandus. Netrukus pareiga tėvynei išplėšia jį iš jaunosios žmonos glėbio. Ar vėl susitikę juodu pajėgs įžiebti skandalo pelenuose įsiplieskusią ugnį?

  Iš anglų kalbos vertė Jurgita Saulytė

   

  Nakties sugundyti

  Mūšio išvakarėse leitenantas Edmundas Samerfildas išgelbėja paslaptingąją Ameliją Glenvil nuo plėšikaujančių kareivių. Apsvaigę nuo nekantraus laukimo, nežinios ir įtampos juodu kartu praleidžia naktį ir netrunka sulaukti netikėtų pasekmių!
  Savo kailiu patyręs, ką reiškia būti nesantuokiniu aristokrato sūnumi, Edmundas nenori pasmerkti tokiam gyvenimui savo dar negimusio kūdikio. Jis pasisiūlo vesti Ameliją. Ar ši priverstinė santuoka gali peraugti į tikrų jausmų sąjungą?

  Iš anglų kalbos vertė Gabrielė Virbickienė

   

  Paslapties sujungti

  Malonumų ieškotojo markizo Rosdeilo nedomina nei jo prigimtinės teisės, nei juo labiau vedybos, todėl jis sugalvoja tobulą planą. Ramiai išgyventi dar vieną sezoną jam padės netikros sužadėtuvės.
  Džena, jauniausioji iš skandalingųjų Samerfildų, irgi netrokšta ištekėti. Sutikusi laikinai tapti Roso sužadėtine, ji galės dar kurį laiką džiaugtis laisve. Deja, sulig kiekvienu bučiniu darosi vis aiškiau, apie ką iš tikrųjų svajoja Rosas ir Džena.

  Iš anglų kalbos vertė Gabrielė Virbickienė


  Aistros paliesti

  Prieš kelerius metus, verčiama skurdo ir vedama pareigos, Lorena Samerfild ištekėjo ir suteikė savo seserims ir įbroliui galimybę iškilti aukštuomenėje. Staiga kilniaširdė grafienė tampa našle, o žmogus, kuri jį ne vienus metus slapta mylėjo, melagingai apkaltinamas jos vyro nužudymu.
  Penfordo grafas jau seniai uždarė meilei duris į savo širdį, bet Lorenai atsispirti jis nepajėgia. Įsižiebusi aistra gali sukelti naują skandalą, tačiau jo nesustabdys niekas. Grafas pasiryžęs apginti savo gerą vardą ir laimėti Lorenos ranką!

  Iš anglų kalbos vertė Jurgita Saulytė

  2017
  352 psl., minkštas viršelis
  Formatas: 11,5 x 18,5

  Informaciją parengė Svajonių knygos

 • Alternatyvios knygos