Stefanie London. Ir taksė dėvi PRADA

 • Stefanie London. Ir taksė dėvi PRADA

  1300 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Pirkdami galite gauti 13 taškų.
  Miniserija
  Manhatanas, šunyčiai ir meilė
  Autorius
  Stefanie London
  Pavadinimas
  Ir taksė dėvi PRADA
  Originalus pavadinimas
  The Dachshund Wears Prada
  Vertėjas
  Indrė Kairytė
  Leidimo metai
  2024
  Puslapių skaičius
  320
  Formatas
  14,0x21,0x2,3 cm, kietas viršelis
  ISBN
  978-609-03-0986-5
  Vidutinė įprasta kaina kitose prekybos vietose
  17,90 Eur
 • Knygų serija Manhatanas, šunyčiai ir meilė. Pirma knyga

  „Jausmus žadinanti, žavi ir mielai seksuali knyga.“ – USA TODAY bestselerių autorė Tawna Fenske

  Kaip pradėti viską iš naujo, kai didžiausia gyvenimo klaida susilaukia daugiau nei milijono peržiūrų?

  Ailą vis dar kamuoja košmarai apie tą vakarą, kai sugriovė svetimą karjerą, o pati tapo mažiausiai pageidaujama nuomonės formuotoja visame Manhatane. Tačiau jai reikia pasirūpinti seserimi, todėl neturi prabangos slėptis, kol instagramas ją pamirš. Taigi, Aila imasi pirmo pasitaikiusio darbo: rūpintis siaubingo charakterio takse, kurios šeimininkas – atšiaurus atsiskyrėlis Teo, gyvenantis šaltos prabangos pasaulyje.

  Vedžiojant taksiukę Kamilą pažaisti ir konsultuotis pas augintinių ateities pranašautojus, Aila ima įtarti, kad kalytė tik loja, bet nekanda. Visai kaip jos ypač patrauklus ir kasdien vis mielesnis ir žavesnis šeimininkas Teo. Aila neturėtų žvelgti į jį kaip į ką nors daugiau nei darbo užmokesčio čekius pasirašantį vyrą. Tačiau kas svarbiau: rinktis tai, kas saugu, ar sekti širdimi ir svajonėmis, nepaisant rizikos?

  „Jei Kerei Bredšou labai patiktų šunys ir ji rašytų romaną, tai būtų būtent šis romanas.“ – USA TODAY perkamiausių knygų autorė Teri Wilson

  Apie autorę

  Stefanie London – USA TODAY bestselerių autorė, kurianti šiuolaikinius romanus ir romantines komedijas. Jos knygas Booklist pavadino nuoširdžiai smagiomis ir įsimintinomis. Autorė laimėjusi ne vieną literatūros apdovanojimą, įskaitant HOLT MEDALLION ir OKRWA National Readers’s Choice. Iš Australijos kilusi autorė gyvena Toronte su savo herojumi ir mėgsta pakeliauti po pasaulį. Mėgaujasi gardžia kava, dailiais lūpdažiais, romanais ir viskuo, kas susiję su zombiais.

   

  Informaciją parengė Svajonių knygos