Stilingai romantikei

 • Stilingai romantikei

  2312 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Pirkdami galite gauti 23,12 taškus.
  Serija
  Laisvalaikio parkas
  Kolekcija
  *****romantika
  Leidimo metai
  2014
 • Susan Elizabeth Phillips

  Ką aš padariau dėl meilės

  Kaip galėjo šitaip nutikti? Džordžę Jork, buvusią mėgstamiausio amerikiečių serialo žvaigždutę, paliko garsusis jos vyras, karjera ritasi žemyn, tėvas varo iš proto, o drąsios filmų herojės įvaizdis pamažu blėsta.
  Ko griebtis aktorei, kurią apleido sėkmė? Šiaip ar taip, nereikėjo vykti į Las Vegasą... Nereikėjo sutikti nekenčiamo buvusio kolegos, Bremvelo Šepardo. Taip pat nereikėjo įsivelti į bjaurų nuotykį – fiktyvios santuokos spąstus, o tada mėginti išnešti kudašių.
  Paparacai mėgaujasi sultingomis naujienomis ir tikrai nepadeda nesupratinga aplinka: siaubūnė Bremo namų šeimininkė, nuolat visur besikišantis tėvas, padlaižė agentė, slaptų ketinimų turinti šalta kaip ledas kino studijos vadovė ir dar ta kalė naujoji buvusio vyro žmona, pasišovusi išgelbėti visą pasaulį!
  Mieste, kuriame net stipriausi jausmai slepiami po apgaulingomis kaukėmis, du priešai vaidina be jokio scenarijaus.


  Iš anglų kalbos vertė Elžbieta Filipavičiūtė

  Išleidimo metai 2014
  448 psl., kietas viršelis su aplankalu
  Formatas: 15x24x3,9 cm

   

  Susan Andersen

  Atsispirk man

  Prabėgo jau daug metų nuo tada, kai Meisė Odžeims, susirinkusi savo reputacijos likučius, išrūko iš Šugarvilio. Tad kodėl jos žygdarbiai ligi šiol nepamiršti? Nejaugi mažo miestelio gyventojai taip ir nepaliaus smerkę ją už tai, kas nutiko vieną vasaros naktį?
  Grįžusi pagelbėti šeimai Meisė pasižada vaikščioti aukštai iškelta galva: šiek tiek visus paerzins ir vėl dings. Kibirkštėlės jos akyse ir provokuojanti apranga skelbia: apkalbų ji nepaiso. Ir patraukti geidžiamiausio Šugarvilio vyro dėmesį tikrai nėra jos tikslas. Nors žiežirbų, žyrančių tarp Meisės ir Geibrielio Donovano, užtektų miesteliui padegti, jis įstatymus gerbiantis, taisyklių paisantis vyras. Visai ne jos skonio.

  Iš anglų kalbos vertė Sandra Siaurodinė

  Išleidimo metai 2014
  320 psl., kietas viršelis su aplankalu
  Formatas: 15x24x2,9 cm

 • Alternatyvios knygos

  1156 
  Julie James. Tegul laimi geriausias!

  Kai pažyra kibirkštys, taisyklių nebelieka...

  300 
  1270  Sutaupykite 970 
  300 
  1320  Sutaupykite 1020