Susan Andersen. Atsispirk man

 • Susan Andersen. Atsispirk man

  1156 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Pirkdami galite gauti 11,56 taškų.
  Serija
  Laisvalaikio parkas
  Kolekcija
  *****romantika
  Leidimo metai
  2014
 • Prabėgo jau daug metų nuo tada, kai Meisė Odžeims, susirinkusi savo reputacijos likučius, išrūko iš Šugarvilio. Tad kodėl jos žygdarbiai ligi šiol nepamiršti? Nejaugi mažo miestelio gyventojai taip ir nepaliaus smerkę ją už tai, kas nutiko vieną vasaros naktį?
  Grįžusi pagelbėti šeimai Meisė pasižada vaikščioti aukštai iškelta galva: šiek tiek visus paerzins ir vėl dings. Kibirkštėlės jos akyse ir provokuojanti apranga skelbia: apkalbų ji nepaiso. Ir patraukti geidžiamiausio Šugarvilio vyro dėmesį tikrai nėra jos tikslas. Nors žiežirbų, žyrančių tarp Meisės ir Geibrielio Donovano, užtektų miesteliui padegti, jis įstatymus gerbiantis, taisyklių paisantis vyras. Visai ne jos skonio.

   

  Susan Andersen sukūrė aistringą, nuotaikingą šiuolaikinį meilės romaną. Jo sėkmę lemia aiškiai juntama auganti seksualinė įtampa tarp pagrindinių veikėjų, intriga ir spalvingi antraplaniai veikėjai.
  Publishers Weekly

  Naujas ir smagus požiūris į klasikinį siužetą... visaverčiai antraplaniai veikėjai suteikia šiam pikantiškam romanui svorio, pakeldami jį į kitą lygį nei daugelį varžovų.
  RT Book Reviews

  Įžūlus, sąmojingas ir svilinantis aistra!
  New York Times skaitomiausių knygų autorė Janet Evanovich

   

  Iš anglų kalbos vertė Sandra Siaurodinė

  DĖMESIO! Liko paskutiniai šios knygos egzemplioriai. Knygų prekinė išvaizda gali būti šiek tiek pakitusi, bet tai nė kiek nepakeitė pačių istorijų!

  Išleidimo metai 2014
  320 psl., kietas viršelis su aplankalu
  Formatas: 15x24x2,9 cm
  ISBN 978-609-406-767-9
   

  Informaciją parengė Svajonių knygos

 • Alternatyvios knygos