Vasaros malonumai

 • Vasaros malonumai

  400
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Pirkdami galite gauti 4 taškus.

  4 romanai už 2 kainą!

  Serija
  Svajonių romanai
  Leidimo metai
  2017
  Vidutinė įprasta kaina kitose prekybos vietose
  8,60 Eur
 • 4 puikūs romanai tavo vasaros atsotogoms!

  Jei vasara prabiltų:

  Nora Roberts. Dabar ir visados
  Dailutė Džėja Klark labiau panaši į paauglę nei į rimtą vadybininkę. Vis dėlto jai puikiai sekasi vadovauti Paežerės užeigai. Idilę sujaukia naujasis viešbučio savininkas Teiloras Reinoldsas, ketinantis modernizuoti viešbutį. Džėja karštai jam pasipriešina. Kas nugalės – senąją Paežerės užeigą tarsi savo namus mylinti Džėja ar racionalusis Reinoldsas? Tikrai nelengva nuspėti, juo labiau kad visai nelauktai užgimsta… meilė.

  Nora Roberts. Sūpuoklės dviem
  Meganos laukė įprasta vasara: minios turistų, spūstys pajūrio miestelio gatvėse, darbas pramogų parke ir nuvogta valandėlė kūrybai. Bet vieną dieną ją užkalbinęs įžūlus nepažįstamasis sutrikdo įprastą gyvenimo ritmą ir sudrumsčia mintis. Kas jis toks? Laikinų pramogų ieškantis pakeleivis ar apsukrus verslininkas? O gal patikimas ir gebantis karštai mylėti vyras? Abejonės nesutrukdo įsiplieksti aistrai. Tik ar Megana įsileis žavųjį keliauninką į savo širdį?

  Iš anglų kalbos vertė Eglė Bareikaitė, Miglė Puzarienė

  2017 m.
  320 psl., minkštas viršelis
  Formatas: 10,8x18,1
  ISBN 978-609-03-0246-0

  Sutikau tave pavasarį:

  Lucy Monroe. Jausmų jūra
  Gražuolės Elizos ir siciliečio Salvatorės romanas buvo trumpas, aistringas, bet kartu ir skaudus. Eliza laukėsi nuo jo vaiko, bet Salvatorė nepatikėjo ir atstūmė merginą. Po metų jųdviejų keliai netikėtai susikerta. Ir priblėsę jausmai vėl įsiplieskia.

  Lucy Monroe. Meilė iš išskaičiavimo
  Haupė priblokšta – seksualus sicilietis, verslo magnatas Lučianas di Valeris siūlo tekėti už jo. Užauginta turtingo, bet atšiauraus senelio mergina įpratusi būti atstumta ir ignoruojama.
  Lučiano meilė pažadina Haupės jausmus. Mergina įsimyli savo vyrą ir yra be galo laiminga… kol sužino, kad Lučianas vedė ją iš išskaičiavimo…

  Iš anglų kalbos vertė Gina Linkytė, Laura Luka

  2017 m.
  320 psl., minkštas viršelis
  Formatas: 10,8x18,1
  ISBN 978-609-03-0176-0I

  Informaciją parengė Svajonių knygos

 • Alternatyvios knygos