Virginia Heath. Nesutramdomieji broliai Vorineriai (4 knygos)

 • Virginia Heath. Nesutramdomieji broliai Vorineriai (4 knygos)

  3760
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Pirkdami galite gauti 37,6 taškus.
  Serija
  Jausmų klasika
  Kolekcija
  Istorinis meilės romanas
  Leidimo metai
  2018
 • DĖMESIO! Liko paskutiniai šios knygos egzemplioriai. Knygų prekinė išvaizda gali būti šiek tiek pakitusi, bet tai nė kiek nepakeitė pačių istorijų!

  Keturių knygų serija Nesutramdomieji broliai Vorineriai

  Netikėta meilės istorija

  Į nelaimę patekusi paveldėtoja ir gerą vardą praradęs grafas…

  Nuo pagrobėjų pasprukusi paveldėtoja Violeta Danston netikėtai patenka į Džeko Vorinerio, vienos skandalingiausių Anglijos šeimų nario, globą. Pagyvenusi su paslaptinguoju vyru jo dvare, Letė jau nebenori niekur bėgti.
  Jos globėjas – grafas, bet ekstravagantiškai gyvenęs tėvas jam paliko tik suterštą vardą. Džekas atsiribojo nuo aukštuomenės. Tačiau dieną ir naktį gundomas Letės jis ima galvoti apie tai, kas anksčiau atrodė neįmanoma – santuoką su aukštuomenės dama!

  Iš anglų kalbos vertė Gabrielė Virbickienė


  Ar tekėsi už manęs?

  Suviliotas nelaimėlės!

  Kapitonas Džeimis Vorineris labai nustemba, kai nuėjęs į savo sodą randa medyje įstrigusią gražuolę! Nepaisydamas sužalotos kojos jis išgelbsti panelę Kasandrą Rivs, bet neketina turėti nieko bendra su gundančia pastoriaus dukterimi.
  Tačiau kai Keisė aplanko Džeimį norėdama atsiprašyti, aplinkiniai juos įkalba kartu kurti pasakų knygą. Sudariusi slaptą sandorį su žaviu kapitonu Keisė nejučia užsimano, kad jis dar kartą ją išgelbėtų... Šįkart vestų ją!

  Iš anglų kalbos vertė Indrė Kairytė


  Meilė, pakeitusi gyvenimą

  Drovioji grafaitė…
  Nepasitikinti vyrais…

  Po siaubingo nutikimo kuklioji ledi Izabela Bemont kuo puikiausiai jaučiasi būdama antrame plane. Ji nepyksta, kad žavių gerbėjų dėmesys tenka tik jos seseriai.
  Dirbdama kartu su daktaru Džozefu Vorineriu, padėdama ligoniams ir vargšams, Izabela netikėtai suartėja su juo. Atrodo, kad susitiko dvi giminingos sielos. Tačiau Izabela abejoja Džozefo jausmais jai ir... pati savimi. Ar merginai pavyks nugalėti baimes, atklydusias iš praeities? Ir ar šiam vyrui verta patikėti savo skaudžias paslaptis ir giliai širdyje glūdinčius slapčiausius troškimus?..

  Iš anglų kalbos vertė Rima Čeliauskaitė


  Pelnyti jos meilę

  Išmintingoji mokytoja...
  Ir jos jausmus sužadinęs skandalingasis donžuanas!

  Mokytoja Felisitė Blant jaučiasi pasenusi anksčiau laiko. Jos gyvenimas sklidinas nuobodulio. Atvykusi pasisvečiuoti pas dėdę į Londoną, viename pokylyje ji netikėtai susipažįsta su žaviu vyru, Džeikobu Vorineriu. Intriguojanti pažintis tikrai pabudins ją iš snaudulio. Tačiau kad ir koks patrauklus būtų šis džentelmenas, Felisitė privalo atsispirti jo vilionėms ir begėdiškam flirtui.
  Netrukus gražiajai mokytojai kyla abejonių: ar tikrai Džeikobas Vorineris yra tik nutrūktgalvis donžuanas, o gal šis vyras slepia šį tą daugiau?

  Iš anglų kalbos vertė Indrė Kairytė

   


  Išleidimo metai: 2018
  320 psl., kietas viršelis
  Formatas: 13,0x20,5x2,7

  Informaciją parengė Svajonių knygos

 • Alternatyvios knygos

  Sarah Mallory. Maištingieji Arandeilai (4 knygos)

  Keturių knygų serija „Maištingieji Arandeilai“ dar pigiau!

  1920
  Diane Gaston. Skandalingieji Samerfildai (4 knygos)

  Keturių knygų serija „Skandalingieji Samerfildai“.

  1920
  Marguerite Kaye. Kova dėl meilės (2 knygos)

  Draugystė, patikrinta pačiame Vaterlo mūšyje. Pagarsėję drąsa ir bebaimiškumu, dabar šie vyrai susiduria su didžiausiu iššūkiu – meile!

  960
  Bronwyn Scott. Paveldėtojai (4 knygos)

  Keturių knygų serija „Paveldėtojai“ dar pigiau!

  600
  Julia Quinn. Seserys Lindon (2 knygos)

  Dviejų knygų serija „Seserys Lindon“

  1000