Beverli Hilso Hadsonai (2 knygos)

 • Beverli Hilso Hadsonai (2 knygos)

  400 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Pirkdami galite gauti 4 taškus.

  Net 6 romanai!

  Serija
  Svajonių romanai
  Leidimo metai
  2020
  Vidutinė įprasta kaina kitose prekybos vietose
  11.8 Eur
 • DĖMESIO! Liko paskutiniai šių knygų egzemplioriai. Knygų prekinė išvaizda gali būti šiek tiek pakitusi, bet tai nė kiek nepakeitė pačių istorijų!

  Beverli Hilso Hadsonai. 2 knygos


  Beprotiškas tempas, aplink zujantys įkyrūs paparacai ir nuolatinė kova siekiant išlikti Holivude. Visa tai ir dar daugiau sudaro Beverli Hilso Hadsonų kasdienybę. O kur dar meilės pinklės, apraizgančios ir taip neramias išrinktųjų dienas ir aistringas naktis? Tik ar ne laikas nustoti suktis šiame pašėlusiame pramogų pasaulio rate? Ypač kai į duris netikėtai pasibeldžia iš kažkur atklydusi meilė, šįkart lemtingai pakeisianti Hadsonų gyvenimą.

  Beverli Hilso Hadsonai. Pirma knyga

  Leanne Banks. Susižadėję!
  Tekėk už manęs, arba...
  Buvusi aktorė Gvena Makord pabėgo iš Holivudo, bet dabar jai teks imtis svarbiausio vaidmens. Kino pramonės šulas Lukas Hadsonas – iki tol jos nepažinotas vyras – visam pasauliui paskelbia, kad jie susižadėję! Baisiausia, jog gyventi kraustosi pas ją. Priversta apsimetinėti, kad apsaugotų nelaimės ištiktą seserį, Gvena įsisuka į Luko pasaulį, kupiną filmų premjerų ir įžymybių rezgamų intrigų. Tačiau tikrasis pavojus visai šalia – aistringas ir atkaklus viešųjų ryšių atstovas.

  Emily McKay. Lyg iš filmo
  Tiesiai iš Holivudo užkulisių...
  Sisi Kesidi buvo įpratusi kurti istorijas, bet dar neteko pačiai tapti jų dalimi. Vis dėlto bulvariniai laikraščiai sugebėjo išsiaiškinti jos aistringą romaną su Džeku Hadsonu... ir jo pasekmes – sūnų. Nelaimei, vaiko tėvas sužinojo apie tai paskutinis. Įsiutęs jis priverčia Sisi susituokti su juo viso Holivudo akivaizdoje. Tačiau santuokinio gyvenimo džiaugsmų ir Holivudo filmų pabaigos nežada...

  Barbara Dunlop. Lovoje su prancūzu
  Per dvidešimt penkerius savo gyvenimo metus Šarlotė Hadson išmoko deramai elgtis visuomenėje. Tad kaip galėjo ambasadoriaus anūkė leistis įtraukiama į nutrūktgalvišką filmo kūrimo sūkurį šimtmečių senumo Provanso pilyje? Negana to – užmegzti slaptą romaną su garsiu prancūzų mergišiumi Aleku Montkalmu? Kol jos giminaičiai Hadsonai kuria kino filmą Montkalmų pilyje, tikroji drama vyksta už senovinių medinių durų, šilko pataluose.
   

  Iš anglų kalbos vertė Eglė Bareikaitė / Dovilė Vaišvilaitė-Akdere / Dovilė Vaišvilaitė-Akdere

  Išleidimo metai: 2020
  480 psl., minkštas viršelis
  Formatas: 12,5x18,5x29,3
  ISBN 978-609-03-0586-7

   

   

  Beverli Hilso Hadsonai. Antra knyga

  Emilie Rose. Rizikuoti verta
  Šviesos, kamera, veiksmas!
  Beprotiškas tempas – Holivudo pasaulio kasdienybė, bet prodiuseris Maksas Hadsonas puikiai išmano savo amatą. Jis neleis niekam stoti skersai kelio, net savo ilgametei padėjėjai Danai Folon. Visą šį laiką gundomai atrodanti mergina neveikė nei Makso proto, nei libido. Tačiau netikėtas jos prašymas atleisti iš darbo sukelia sumaištį. Atrodo, kad jokie pinigai neprivers Danos apsigalvoti. Laimė, Maksas turi kitų būdų ją įtikinti.

  Catherine Mann. Už jokius pinigus
  Reikalingas: pagrindinio vaidmens atlikėjas.
  Visas pasaulis gulėjo Belai Hadson po kojomis. Tačiau asmeniniame jos gyvenime vyravo sumaištis: žeminantis išsiskyrimas, ant kulnų lipantys paparacai... Holivudo žvaigždei reikėjo bėgti. O pasprukusi ji pateko tiesiai į malonumų naktį su viešbučių magnatu Semu Garisonu. Tačiau Semui vienos nakties Belos glėbyje negana.

  Maureen Child. Su sąlyga
  Gundymai Holivudo stiliumi
  Devlino Hadsono dar niekas nebuvo atstūmęs. Hadsonų studijos vadovas būtų galėjęs turėti bet kurią moterį, bet jam norėjosi tokios, kuri nekeltų reikalavimų. Manė, kad jo žmona Valeri kaip tik tokia ir yra. Tačiau ji, rimta ir deramai visur besielgianti, ėmė ir pareiškė norinti skirtis. Devlinui beliko visomis išgalėmis mėginti ją išsaugoti. Jis kovos ir susigrąžins žaviąją Valeri senamadišku būdu...

  Iš anglų kalbos vertė Dovilė Vaišvilaitė-Akdere / Dovilė Vaišvilaitė-Akdere / Edvardas Vaišvila

  Išleidimo metai: 2020
  480 psl., minkštas viršelis
  Formatas: 12,5x18,5x29,3
  ISBN 978-609-03-0587-4

  Informaciją parengė Svajonių knygos