Beverli Hilso Hadsonai. Pirma knyga

 • Beverli Hilso Hadsonai. Pirma knyga

  250 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Pirkdami galite gauti 2,5 taškus.

  Net 3 romanai vienoje knygoje!


   

  Serija
  Šilkas
  Leidimo metai
  2020
  Vidutinė įprasta kaina kitose prekybos vietose
  5.9 Eur
 • DĖMESIO! Liko paskutiniai šios knygos egzemplioriai. Knygų prekinė išvaizda gali būti šiek tiek pakitusi, bet tai nė kiek nepakeitė pačių istorijų!

  Beverli Hilso Hadsonai. Pirma knyga

  Beprotiškas tempas, aplink zujantys įkyrūs paparacai ir nuolatinė kova siekiant išlikti Holivude. Visa tai ir dar daugiau sudaro Beverli Hilso Hadsonų kasdienybę. O kur dar meilės pinklės, apraizgančios ir taip neramias išrinktųjų dienas ir aistringas naktis? Tik ar ne laikas nustoti suktis šiame pašėlusiame pramogų pasaulio rate? Ypač kai į duris netikėtai pasibeldžia iš kažkur atklydusi meilė, šįkart lemtingai pakeisianti Hadsonų gyvenimą.

  Leanne Banks. Susižadėję!
  Tekėk už manęs, arba...
  Buvusi aktorė Gvena Makord pabėgo iš Holivudo, bet dabar jai teks imtis svarbiausio vaidmens. Kino pramonės šulas Lukas Hadsonas – iki tol jos nepažinotas vyras – visam pasauliui paskelbia, kad jie susižadėję! Baisiausia, jog gyventi kraustosi pas ją. Priversta apsimetinėti, kad apsaugotų nelaimės ištiktą seserį, Gvena įsisuka į Luko pasaulį, kupiną filmų premjerų ir įžymybių rezgamų intrigų. Tačiau tikrasis pavojus visai šalia – aistringas ir atkaklus viešųjų ryšių atstovas.
   

  Emily McKay. Lyg iš filmo
  Tiesiai iš Holivudo užkulisių...
  Sisi Kesidi buvo įpratusi kurti istorijas, bet dar neteko pačiai tapti jų dalimi. Vis dėlto bulvariniai laikraščiai sugebėjo išsiaiškinti jos aistringą romaną su Džeku Hadsonu... ir jo pasekmes – sūnų. Nelaimei, vaiko tėvas sužinojo apie tai paskutinis. Įsiutęs jis priverčia Sisi susituokti su juo viso Holivudo akivaizdoje. Tačiau santuokinio gyvenimo džiaugsmų ir Holivudo filmų pabaigos nežada...
   

  Barbara Dunlop. Lovoje su prancūzu
  Per dvidešimt penkerius savo gyvenimo metus Šarlotė Hadson išmoko deramai elgtis visuomenėje. Tad kaip galėjo ambasadoriaus anūkė leistis įtraukiama į nutrūktgalvišką filmo kūrimo sūkurį šimtmečių senumo Provanso pilyje? Negana to – užmegzti slaptą romaną su garsiu prancūzų mergišiumi Aleku Montkalmu? Kol jos giminaičiai Hadsonai kuria kino filmą Montkalmų pilyje, tikroji drama vyksta už senovinių medinių durų, šilko pataluose.
   

  Iš anglų kalbos vertė Eglė Bareikaitė / Dovilė Vaišvilaitė-Akdere / Dovilė Vaišvilaitė-Akdere

  Išleidimo metai: 2020
  480 psl., minkštas viršelis
  Formatas: 12,5x18,5x29,3
  ISBN 978-609-03-0586-7

  Informaciją parengė Svajonių knygos
   


   

 • Alternatyvios knygos

  Eliotų dinastija. Pirma knyga

  Net 3 romanai vienoje knygoje!

  590 
  Eliotų dinastija. Trečia knyga

  Net 3 romanai vienoje knygoje!

  590 
  Australijos deimantai. Pirma knyga

  Net 3 romanai vienoje knygoje!


   

  590 
  Eliotų dinastija. Antra knyga

  Net 3 romanai vienoje knygoje!

  150 
  Eliotų dinastija. Ketvirta knyga

  Net 3 romanai vienoje knygoje!

  150 
  1180