Eliotų dinastija. Ketvirta knyga

 • Eliotų dinastija. Ketvirta knyga

  150 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Pirkdami galite gauti 1,5 tašką.

  Net 3 romanai vienoje knygoje!

  Serija
  Šilkas
  Leidimo metai
  2018
  Vidutinė įprasta kaina kitose prekybos vietose
  5.9 Eur
 • DĖMESIO! Liko paskutiniai šios knygos egzemplioriai. Knygų prekinė išvaizda gali būti šiek tiek pakitusi, bet tai nė kiek nepakeitė pačių istorijų!

  Emilie Rose. Mylėti – draudžiama
  Tarp Holtų ir Eliotų kompanijų – arši konkurencija…
  Obrė Holt su milijonieriumi Lijamu Eliotu susitiko dėl vienintelės priežasties – turėjo surinkti kompromituojančios informacijos apie jo šeimos leidybos kompaniją. Bet vos tik Lijamo lūpos palietė jos lūpas, merginos planai subyrėjo.
  Ir Lijamas negali atsispirti Obrės kerams, nors puikiai žinojo, kur tai gali nuvesti. Visai netikėtai jų meilės romanas iškyla į viešumą. Tenka rinktis tarp pareigos šeimai ir savo asmeninės laimės.

  Kathie DeNosky. Pavogta akimirka
  Lydėsiu tave kiekviename žingsnyje, ir nesvarbu, kokius sprendimus priimsime – mes priimsime juos kartu.
  Praleidusi su seksualiuoju Trevisu aistringą naktį Eliotų leidybos korporacijos žurnalo vyriausioji redaktorė Finola Eliot pasijunta nėščia. Ir ryžtasi viena auginti kūdikį.
  Trevisas negalėjo pamiršti tos nakties… ir Finolos. Suprato, kad jos gyvenime jam nėra vietos, bet apsisprendė: bus savo kūdikiui tikras tėvas.

  Maureen Child. Už kabineto durų
  Raštelis ant Patriko Elioto stalo:
  Šeinai,
  sunku patikėti, kad praėjo jau metai nuo to laiko, kai norėdamas paskelbti savo įpėdinį, pradėjau šias varžytuves. Šeima manė – ir vis dar tebemano – kad esu pakvaišęs, nes priverčiau savo vaikus kovoti tarpusavyje. Pagaliau mes pasiekėme finišą.
  Jeigu nori sužinoti, kas bus naujasis Eliotų leidybos korporacijos vadovas, šį vakarą septintą valandą ateik į mano biurą. Jei tik turi drąsos…
  Niujorkas prieš pat Kalėdas.

  Žavusis Šeinas taip įnikęs į darbą, kad nė nepastebi, jog jo padėjėja Reičelė Adler puoselėja jam švelnius jausmus. Iki vieno neįtikėtino jos poelgio...

  Iš anglų kalbos vertė Ksenija Bessonova/Alina Birbalaitė/ Jurgita Vaitkutė

  Išleidimo metai: 2018
  480 psl., minkštas viršelis
  Formatas: 12,5x18,5x3,0 cm
  ISBN 978-609-03-0409-9

  www.knygute.lt

  www.milzinas.lt

  Informaciją parengė Svajonių knygos