Eliotų dinastija. Trečia knyga

 • Eliotų dinastija. Trečia knyga

  590 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Pirkdami galite gauti 5,9 taškus.

  Net 3 romanai vienoje knygoje!

  Serija
  Šilkas
  Leidimo metai
  2018
  Vidutinė įprasta kaina kitose prekybos vietose
  5.9 Eur
 • DĖMESIO! Liko paskutiniai šios knygos egzemplioriai. Knygų prekinė išvaizda gali būti šiek tiek pakitusi, bet tai nė kiek nepakeitė pačių istorijų!

  Kara Lennox. Brajeno paslaptis
  Niujorko aukštuomenės pamėgto restorano Une Nuit savininko Brajeno Elioto didžiosios paslapties nežino nei jo šeima, nei artimiausi draugai. O išmintingoji Liusė Miler nenutuokia, kas tas paslaptingasis Kazanova, kuris pirma įklampina ją į bėdą, o paskui uždaro prašmatniame bute, kad apsaugotų nuo iškilusio pavojaus. Du jauni, gražūs ir protingi žmonės apsigyvena po vienu stogu ir bando išnarplioti painų reikalą. Kažin, ar patys nesusipainios jausmuose?..

  Barbara Dunlop. Meilės saitai
  Milijonierius Danielius Eliotas su savo pirmąja žmona Amanda vėl elgiasi taip, tarsi juodu niekada nė nebūtų išsiskyrę.
  Jie susituokė vos baigę mokyklą, nes po pirmos karštos nakties nelauktai užsimezgė nauja gyvybė. Tačiau Eliotų šeima taip dažnai kišosi į jaunos poros gyvenimą, kad pagaliau juodu pasuko skirtingais keliais. Po daugelio metų, išsivadavęs iš varginančių antrosios santuokos pančių, Danielius vėl ima ieškoti Amandos draugijos.

  Roxanne St. Claire. Tarnybinis romanas
  Žavioji Džesė Kleiton krito į akį verslininkui Keidui Makmenui vos atvykusi atlikti praktikos jo vadovaujamame žurnale. Puikiai išauklėtas, turtingas viengungis nujaučia, kad mergina kažką slepia. Baimindamasis, kad ji gali pakenkti Eliotų leidybos imperijai, Keidas nusprendžia atskleisti gražuolės paslaptis, pasitelkęs, jo manymu, tinkamiausią ginklą – savo žavesį.

  Iš anglų kalbos vertė Ema Bernotaitė/Renata Adamavičiūtė/ Sandra Likaitė

  Išleidimo metai: 2018
  480 psl., minkštas viršelis
  Formatas: 12,5x18,5x3,0 cm
  ISBN 978-609-03-0408-2

  www.knygute.lt

  www.milzinas.lt

  Informaciją parengė Svajonių knygos