Eliotų dinastija. Pirma knyga

 • Eliotų dinastija. Pirma knyga

  590 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Pirkdami galite gauti 5,9 taškus.

  Net 3 romanai vienoje knygoje!

  Serija
  Šilkas
  Leidimo metai
  2018
  Vidutinė įprasta kaina kitose prekybos vietose
  5.9 Eur
 • DĖMESIO! Liko paskutiniai šios knygos egzemplioriai. Knygų prekinė išvaizda gali būti šiek tiek pakitusi, bet tai nė kiek nepakeitė pačių istorijų!

  Leanne Banks. Milijonieriaus pasiūlymas
  Iš Meivės Eliot dienoraščio
  Naujųjų metų išvakarės. Susirinkus visam Eliotų klanui, vidurnaktį mano vyras pranešė apie savo atsistatydinimą. Daug kam atrodo, kad Patriko charakteris – ne iš lengvųjų ir kad aš vienintelė sugebu sutramdyti šį patrakėlį. Bet šįvakar net ir aš nesugebėjau. Jis metė iššūkį savo vaikams ir vaikaičiams, priversdamas juos kautis dėl „Eliotų leidybos korporacijos“ vadovo posto. Aš, vyriausia šeimos moteris, linkiu laimės savo atžaloms. Ypač Genonui. Tas darbuose paskendęs vaikinas turi suprasti, kad niekas jo nesušildys šaltais Niujorko vakarais taip, kaip moters ir vaiko meilė. Man regis, svarbiausia yra meilė ir šeima. Tai tikrosios Eliotų vertybės. Ir kam geriau žinoti, jei ne man?

  Heidi Betts. Meilužiai
  Galingiausia Manhatano šeima – vėl bulvarinės spaudos akiratyje! Šįkart – dėl plevėsos Kaleno Elioto. Jis buvo pastebėtas su neįtikėtino grožio moterimi. Patikimi šaltiniai teigia, kad tai nuo visuomenės slepiama jo meilužė Mistė Veil. Kalbama, kad ilgakoję žaliaakę striptizo šokėją Kalenas parsivežė tiesiai iš Las Vegaso ir ketina pristatyti savo tėvams – Danieliui ir Amandai Eliotams. Visas Niujorkas sulaikęs kvapą laukia garbingosios šeimos reakcijos.

  Brenda Jackson. Nenugalima trauka
  Ar vienišius Tiganas Eliotas pagaliau užkibo ant kabliuko?
  Tokios mintys jau kurį laiką neduoda ramybės niujorkiečiams. Tigano motina Karen Eliot po operacijos sveiksta šeimos dvare Hamptone, o jauniausią jos sūnų vis dažniau galima pastebėti su gražuole Rene Viljams, Karen socialine darbuotoja. Jų pasirodymas labdaros renginyje – tikra dovanėlė žiniasklaidai. Tiganas neketina kam nors aiškintis, kas jį sieja su Rene. Bet senelis, leidybos magnatas Patrikas Eliotas, regis, nori jo šio to paklausti.

  Iš anglų kalbos vertė Sandra Likaitė/Eglė Gaivenytė/Denis Salichov, Ema Bernotaitė

  Išleidimo metai: 2018
  480 psl., minkštas viršelis
  Formatas: 12,5x18,5x3,0 cm
  ISBN 978-609-03-0406-8

  www.knygute.lt

  www.milzinas.lt

  Informaciją parengė Svajonių knygos